Dla dzieciaków

Podarunki ofiarowywane z okazji dnia matki zależą od wieku, płci oraz inwencji twórczej potomków

Zbliża się niechybnie data 26 maja, dając równocześnie sygnał, że trzeba jak prędzej kupić jakiś prezent dla mamy. Pomimo tego że nie wszystkie matki obchodzą to święto, to każda ucieszy się z najmniejszego podarku, jaki w tym dniu dostanie od swojego dziecka. Już mali chłopcy w przedszkolach tworzą laurki, które następnie z wielkim pietyzmem niosą do domu.

Odmienną, również popularną wersją daru, jest ułożenie bukietu z polnych kwiatów, które trafiają do wazonu w kształcie kieliszka i zajmują zaszczytne miejsce na kuchennych regałach. Gdy maluchy dorastają, zupełnie zmienia się asortyment upominków, które w końcu zależą również od płci potomka.

Prezent

Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com

Dorosłe białogłowy w większości przypadków znają preferencje swoich matek i bez jakichkolwiek podpowiedzi z ich strony, kupują prezent dla mamy , który zawsze jest strzałem w dziesiątkę.

Zainteresował Cię nasz artykułu? Zatem zapraszamy Cię – zajrzyj na nową witrynę i dokonaj oceny (http://www.rehabilitacje.org/) naszych starań. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń – pisz!

Jeżeli rodzicielka bywa wielbicielką słodkości, to uraduje się z opakowania czekoladek ślicznie zapakowanych w elegancki metalowy pojemnik, który potem można wykorzystać jako puzderko na precjoza. W kraju spotkamy również mamy, które są bardzo praktyczne i z chęcią zobaczyłyby w swojej odnowionej kuchni nowoczesny sprzęt agd lub błyszczące garnki ze stali nierdzewnej renomowanej firmy. Chociaż niektórzy twierdzą, że tego rodzaju upominki są nie na miejscu, ponieważ nie zaspokajają w pełni kobiecej próżności.Z kolei faceci, którzy mają kłopot z wyborem najodpowiedniejszego przedmiotu, rzadko ryzykują i nie idą na przypadkowe zakupy. W taki układzie nie pozostaje im nic innego, jak tylko zapytać mamę, co pragnęłaby otrzymać w dniu swego święta. Raczej nie poda ona żadnych elementów odzieży, ponieważ syn najprawdopodobniej nie wybierze bluzki we właściwym rozmiarze.

pudełko z prezentem

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Dość duża liczba osób woli wręczać upominki z gatunku tych uniwersalnych, czyli takich, które bywają ofiarowywanie praktycznie w każdych wyjątkowych okolicznościach. Idealny prezent dla mamy może się zatem z powodzeniem składać z bukietu czerwonych róż i drobiazgu w postaci niewielkiego bibelotu. Kolejnym powszechnie wręczanym darem bywają kosmetyki. Można więc zakupić balsam do twarzy albo zestaw zapachów. Bardzo istotna jest tutaj marka kosmetyków, ponieważ taki prezent nie powinien składać się z dyskusyjnej wartości przedmiotów.