Zdrówko

Pierwsza wizyta w SPA – w jaki sposób się zachować? Spójrz na to koniecznie!

Odwiedziny w SPA robią się coraz bardziej popularne, jednakże nie zawżdy wiemy co wypada, natomiast czego nie wypada robić. Przeczytaj w jaki sposób się przygotować – co zrobić z telefonem , o co spytać w toku rezerwacji a także czy wypada dać napiwek?

Bez względu na to,

basen w spa

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

czy spędzasz day SPA w hotelu czy może wyskoczyłaś w czasie lunchu na masaż do gabinetu SPA obowiązują cię takie same reguły. Sprawdź: o czym warto wiedzieć. Miej na względzie, iż pobyt w SPA sprzyja odpoczynkowi, dlatego dobrze jest się odprężyć, zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz wyłączyć aparat telefoniczny. Zachowuj się kulturalnie i nie przeszkadzaj pozostałym gościom – oni także potrzebują się wyciszyć. Jeśli czegoś nie wiesz nie wstydź się zapytać personelu, z ochotą odpowiedzą na niepokojące cię pytania. Rezerwacja zabiegów w SPA. Przeważnie należy umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeżeli dzwonisz w ostatnim momencie musisz się liczyć z mało poręcznym czasem albo godziną zabiegu, a nawet niedostatkiem wolnych miejsc. Hotele SPA (http://spabaltica.pl/pl/) w weekendy są w większości wypadków pełne. Jeżeli chcesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, żeby odwołać wizytę, jeśli nie uczynisz tego odpowiednio wcześnie, możesz zostać obciążona rachunkiem za niewykonaną usługę.

Potwierdzisz chyba, że analizowany post jest nieszablonowy. Jeżeli zatem masz chęć poznać go bardziej, zobacz info (https://www.respivent24.pl/category/torby-plecaki-medyczne-torby-medyczne) będące w tym serwisie.

Podczas rezerwacji warto dopytać o to, czy możesz poddać się zabiegom – kiedy na przykład jesteś w ciąży, złapało cię przeziębienie lub masz miesiączkę. Nie spóźniaj się, przybądź 15 minut wcześniej, aby mieć czas na przebranie się i wypełnienie ankiety tyczącej się schorzeń, przeciwwskazań do zabiegu czy np. preferencji siły ucisku w czasie masażu.

spa

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli się spóźnisz zabieg będzie trwał krócej.

Przebieralnia w SPA. Nie polecamy zabierać ze sobą drogocennych przedmiotów, SPA najczęściej nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafce; portfel, zaświadczenia, telefon lub biżuterię lepiej zostawić w depozycie w recepcji. Wycisz telefon, zarówno ty, jak też pozostali klienci wybraliście się do SPA, ażeby się zrelaksować. Do przebrania dostaniesz jednorazowe majtki oraz kapcie i szlafrok. W hotelach SPA akceptowalne jest przebranie się w pokoju oraz zejście w szlafroku bezpośrednio na zabieg, natomiast jest to niemile widziane w zwykłych hotelach, gdzie strefa SPA jest jedynie dodatkiem. W day SPA, czyli gabinetach na mieście, po przebraniu się w szlafrok możesz zrelaksować się w strefie milczenia z filiżanką zielonej herbatki, czy od razu będziesz skierowana do gabinetu, w którym będą wykonywane zabiegi laserowe – oferta zabiegów laserowych.