Bez kategorii

Olimpiada dla programistów – wielkie nagrody

Jeśli jesteś zainteresowany programowaniem, oraz posiadasz w tej dziedzinie już pewne doświadczenie, lecz chciałbyś spróbować swych sił w warunkach rywalizacji, to wzięcie udziału w Hackathonie jest twoim celem. Zainteresowanych zachęcamy do dalszej lektury artykułu.

szkoły

Autor: dierk schaefer
Źródło: http://www.flickr.com
Tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Hackathon jest specyficznym ekwiwalentem olimpiady sportowej, ale dla osób interesujących się programowaniem, a nie sportem. By otrzymać miejsce na tym dosyć poważanym wydarzeniu, należy spełnić wcześniej parę formalności. Po pierwsze, należy wysłać swe „portfolio” z obecnymi dokonaniami. Jeśli przejdziemy ten etap, czeka na nas zrobienie poprawnie działającego programu, który komisja dobierze wg twych zainteresowań. Na zrobienie programu masz dwa do trzech tygodni. Jeśli komisja potwierdzi prawidłowe funkcjonowanie aplikacji, wtedy otrzymasz pełnoprawny numer, jaki pozwala ci wziąć udział w Hackathonie. Wszystko wykonuje się przez Internet, czekać na ciebie będą wyzwania online – kliknij. Łącznie będzie ich 12 i każde sprawdzi inne umiejętności. Najpierw czeka cię napisanie programu dla drukarki, następnie, jeżeli ukończysz pierwszy poziom, będziesz miał do napisania aplikację obsługującą klientów sklepu internetowego. Każde kolejne wyzwanie będzie coraz trudniejsze złożone, a wszystko to, by wyłonić jedynie 3 osoby. Najlepsi informatycy (kliknij w link) otrzymają niesamowite nagrody. Na laureata czeka dwuletni staż w głównej siedzibie firmy Microsoft Polska, dwuletnia licencja na dowolny przez zwycięzcę program do programowania. Dla zwycięzcy drugiego miejsca przeznaczony jest sześciomiesięczny staż w Intel Polska oraz laptop z dedykowanym procesorem od powyższej firmy. Dla trzeciej osoby z podium jest „tylko” ultrabook od firmy Asus i zaproszenie na kurs programowania w wybieranym przez zawodnika programie od Intel Polska.

To fakt, że informacje pod tym linkiem są wyjątkowe, zatem jeżeli chcesz uzyskać większą ilość danych na opisywany wątek, to przejdź do witryny (https://merservice.pl/aktualnosci/merchandising-w-aptece/) – odsyłacz jest tu.

Wyzwania naprawdę nie są proste i należy mieć przynajmniej pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie programowania.

Jak widzicie warto wziąć udział w Hackathonie.

Reszta uczestników otrzymuje zaproszenie na przyszłoroczne zawody oraz bezpłatny roczny pakiet antywirusowy od firmy Kaspersky. Dlatego zabierz się jak najszybciej do nauki programowania, by przed najbliższym Hackathonem (dowiedz się więcej) być przygotowanym do rywalizacji.