Dla dzieciaków

O czym należy pamiętać projektując przyjęcie urodzinowe na rzecz swojego dziecka.

Zorganizować przyjęcie, zawołać gości i podać posiłek to nic uciążliwego. Jednak, jeśli w grę wkraczają dzieci trzeba jeszcze odnaleźć sposób na zagospodarowanie ich czasu, by się nie nudzili.

Dziecko z koniem

Autor: Josh Howley
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wieku, inicjatywy jest dużo. Najlepiej siąść i spisać je na kartkę, tak, ażeby potem już o tym nie myśleć. Maluszkom zalecane są kształcące zabawki takie jak magic jinn – patrz na master cook.

Jest to unikalna zabawka, która przewiduje przedmioty o jakich pomyśli gracz. Reguły są niezmiernie proste, wystarczy pomyśleć o przedmiocie domowym jak również udzielać odpowiedzi na pytania zadane przez magic jinn. Innym sposobem na urządzenie czasu jest zabawa z urządzeniem typu maszyna do szycia dla dzieci firmy master cook. W niesłychanie łatwy sposób możemy rozpocząć rywalizacje w szyciu np. serwetki lub chusteczki. Maszyna do szycia dla dzieci firmy master cook to narzędzie bezpieczne i niezwykle łatwe w obsłudze dla dzieci. Nie mieści w sobie żadnych ostrych i metalicznych części. Robótki uzyskuje się poprzez naklejanie rozmaitych figur czy wycinanie ich według wzoru. Ostatnią opcją na ubogacenie dzieciom tego typu przyjęcia jest zawezwanie magika, by zaprezentował magiczne sztuczki.http://www.angelka.pl/fotografia-ciazowa-kobiety/ (Fotograf Angelka-naciśnij to łącze)Na nieszczęście, wiąże się to z wydatkami, które najczęściej staramy się redukować przy tego typu imprezach. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest zaangażowanie jednego z rodziców w rolę jakiejkolwiek postaci z bajek do zademonstrowania, jak ciekawe są magiczne sztuczki – wejdź.

bajki

Autor: Michael Cory
Źródło: http://www.flickr.com
Mając plan tego typu przyjęcia tj.

listę znajomych, jedzenie tudzież zabawy możesz mieć pełne przekonanie, że twoje dziecko będzie Ci wdzięczne i bardzo długo będzie wspominać kapitalną zabawę urodzinową.