Zdrówko

Nowe osiągnięcia w walce z rakiem

Świat medyczny od dziesięcioleci prowadzi zaciętą batalię z nowotworami. Patrząc na dane, ta straszna choroba jest jedną z głównych przyczyn zgonów. Mimo to, naukowcy z z różnych stron globu zdobywają pewne solidne sukcesy.

Badaczom udało się dowiedzieć, że można oddalić niebezpieczeństwo rozwoju raka przez modyfikację stylu życia. Poleca się więcej ruchu, zaprzestanie palenia nikotyny, przebywanie daleko od rakotwórczych związków chemicznych oraz przyjmowanie prawidłowych artykułów żywnościowych.

Czy teraz chcesz znaleźć coś interesującego na prezentowany temat? Jeśli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj asortyment (http://www.psychiatrabydgoszcz.com.pl/leczenie-nerwicy/).

Poniżej przedstawiamy listę substancji, które wyróżniają się znacznym działaniem antyrakowym i prawdopodobnie staną się podstawami nowoczesnych medykamentów.

Colostrum to mleko, które jest wydzielane przez krótki czas zaraz po przyjściu na świat niemowlaka. Badacze z wielu renomowanych ośrodków badawczych przebadali siarę (inaczej: colostrum) i stwierdzili, że posiada ona w składzie mnóstwo substancji, która ma dobroczynny wpływ na pracę systemu obronnego organizmu. Tą drogą organizm mamy próbuje zwiększyć szanse potomka na przetrwanie. Najbardziej kluczowym atrybutem colostrum jest to, że kapitalnie nadaje się do używania jako wsparcie w terapii rakowej oraz jako lek, który stosuje się zapobiegawczo. Ta substancja mocno powstrzymuje ekspansję komórek zdegenerowanych i może nawet potrafić powstrzymywać ich pojawianie się. Łykanie pewnych porcji colostrum poleca się pacjentom, którzy są w trakcie bardzo wyniszczającej dla kondycji chemioterapii.

Siemię lniane to bardzo przyjazny dla człowieka wynalazek. Jego jedzenie zaleca się podczas męczącego suchego kaszlu, by stworzyć ochronę na przełyk. Pacjenci, którzy chorują na wrzody żołądka, muszą regularnie jeść siemię lniane, które znakomicie chroni ściany organu przed nadmiarem kwasu. Jak donoszą analizy, siemię lniane wykazuje działanie przeciwrakowe. Tak samo jak w przypadku colostrum, może być stosowane jako środek zapobiegawczy albo uzupełnienie leczenia, szczególnie w sytuacji raka prostaty oraz piersi.
Tabletki

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl
Vilcacora jest od tysiącleci znana ludom z Peru, a paru lat jej świetne właściwości poznano na całym świecie. Wyciąg z tej indiańskiej rośliny jest bardzo skutecznym dodatkiem do chemioterapii, w czasie której pacjent jest silnie osłabiony. Vilcacora poprawia system obronny organizmu, dlatego ulepsza samopoczucie kuracjusza i daje szansę w wyczerpującej batalii z chorobą. Jeśli rozważasz nabycie preparatu zawierającego wyciąg z tej rośliny, najlepiej przedtem poprosić o radę znawcę, który oceni, czy wskazany suplement odznacza się odpowiednią ilością substancji aktywnych.
Witamina D to składnik odżywczy, którego niedobór, według analiz, może być powodem powstawania dużej liczby rodzajów nowotworów. Deficyt jej w naszym systemie może być wywołany przez słabą ekspozycję na słońcu. Całodniowe opalanie się nad morzem ma naturalnie bardzo szkodliwy wpływ na kondycję skóry, zatem lekarze rekomendują tylko kilkanaście minut na dzień w promieniach słońca. Witamina D znajduje się w rybach i jajach, stąd jeżeli nie spożywasz wystarczająco takich produktów, należy zakupić suplement w aptece.

Źródło: .