Dla dzieciaków

Najpiękniejszy wystrój pokoju niemowlaka – zobacz!

Urodziny bobaska to zawsze długo i niecierpliwie oczekiwanym momentem. Aranżacja wnętrza dla niemowląt powinniśmy być dostosowany do wymagań malucha jak i jego rodziców.

Łóżeczko dla dzieci

Autor: Pinio
Źródło: Pinio
Początek życia dziecka łączą dziecko nierozerwalnie z rodzicielką, od której dziecina jest w 100% zależna. Nie raz z tego powodu poza dziecięcym łóżeczkiem, w pomieszczeniu będzie również łóżko rodziców. Zadbać musimy, by oba znajdowały się niedaleko siebie – w ten sposób będzie nam łatwiej opiekować się dzieckiem. Pomocna będzie również elektroniczna niania- zobacz kompletną propozycję pod adresem. Ponadto pomyślmy o miejscu do zmiany pieluszek – rewelacyjny będzie tu niewielki, wysoki stolik, albo specjalny przewijak, który zamontujemy na dziecięcym łóżeczku. Ponadto dobra będzie zaraz przy nim maluteńka lampka z rozproszonym światłem – najlepsza do przewijania dziecka w nocy.

bobas, niemowle

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszym zakupem jest szafka na ciuszki malucha. Musi posiadać dużo półeczek o regulowanej wysokości, a oprócz tego przyda się jeszcze dwie szuflady na kosmetyki do pielęgnacji malucha i pampersy.

Przypinam tu mój odsyłacz do następnej strony. Myślę, że zapragniesz przejrzeć inne wpisy, jeżeli zaintrygowały Cię te znajdujące się na tej stronie.

Uprości nam to bardzo zadanie i pracę w razie zmiany pieluchy. Zadbajmy o to, by górna lampa posiadała domknięty klosz, najlepiej w jakimś lekkim, pastelowym odcieniu. Uchroni to maleństwo od patrzenia bezpośrednio w żarówkę. Idealnie będzie, jeżeli do tego dołożymy również trochę barwnych maskotek, albo zabawek, które powiesimy na sznurku- polecam wyposażyć ten pokoik w pastelowych kolorach – różach, błękitach, pomarańczach. W Internecie odnalazłam aranżację pomieszczenia dla malucha w barwach szarości i beży. Co ciekawe, wygląda bardzo fajnie! Sprawdźcie sami: .