Zdrówko

Najnowsze oblicze chirurgii estetycznej

Każda pani pragnie prezentować się atrakcyjnie, także jeżeli ukończyła już pięćdziesiąt lat. W tym celu udaje się do fryzjera, nabywa drogie kremy przeciwzmarszczkowe, uczęszcza na siłownie, żeby wciąż posiadać ciało dwudziestoletniej dziewczyny.

google

Źródło: pixabay.com

Lecz nie tylko te aspekty swojego ciała, widziane przez przypadkowych przechodniów, pragnie ona w sobie zmieniać. Również bardziej intymne miejsca, dla niektórych pań warte są poprawienia, aby wyglądały jak dwadzieścia lat temu.

Mówimy tutaj o wargach sromowych. Ostatnimi laty w Polsce popularna jest labioplastyka (info), procedura, która pomaga upiększyć tą część ciała kobiety. Bowiem w wyniku porodów oraz rozluźnienia skóry, niektóre panie mogą wstydzić się nie bardzo estetycznych warg, które w niczym nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat. Do niedawna, w latach 90-tych tego rodzaju kłopoty były bagatelizowane, jednak dziś ginekologia estetyczna jest na tyle rozwinięta, że już kobieta nie musi się wstydzić nieatrakcyjnych warg.
śniadanie

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
oczy

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Myślisz że i tobie przydałaby się labioplastyka, jednak obawiasz się podjąć tego zabiegu? Niesłusznie, w końcu nie różni się on zbytnio od korekcji biustu, poza tym, jest o wiele mniej inwazyjny dla zdrowia. Jednak jako, że dotyczy najintymniejszej sfery kobiecej, wywołuje dość duże kontrowersje. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu, powinnaś odwiedzić klinikę, w której dostępna jest ginekologia estetyczna . Spotkasz tam niezwykle fachowy i dyskretny personel. lekarz prowadzący z pewnością będzie biegły w procedurze, oraz będzie w stanie odpowiedzieć na każde twoje pytanie.

Labioplastyka jest szansą dla kobiet, które po 50-tce nadal są aktywne seksualnie, lecz wstydzą się wyglądu swoich warg sromowych. Jeżeli jesteś jedną z tych kobiet umów się na wizytę w klinice, ginekolog ginekolog wrocław prywatnie odpowie na twe pytania, rozwiewając z pewnością wszystkie twoje wątpliwości.