Bez kategorii

MS Excel – czy opłaca się dokładnie poznać?

Firma Microsoft oferuje użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale również arkusz kalkulacyjny , który nosi nazwę Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows miała miejsce w roku 1987. Od daty premiery arkusz jest z powodzeniem wykorzystywany przez przeróżne instytucje, firmy oraz osoby prywatne.

Aplikacje mobilne dla firm Produkt firmy Microsoft jest w powszechnym użyciu już od naprawdę długiego czasu. Pozwala wykonywać bardzo różne, czasem wyjątkowo skomplikowane obliczenia. Dzięki programowi uzyskane wyniki obliczeń mogą zostać przedstawione w formie wykresu. Mimo że program jest powszechnie stosowany już od bardzo długiego czasu spora grupa osób ma trudności z jego prawidłową obsługą. Stąd popularnością cieszą się szkolenia Excel Warszawa.

Szkolenia Excel Warszawa, które ma do zaproponowania kierowane są do początkujących, jak również do już nieco zaawansowanych osób w obsłudze tego programu. Kursanci, którzy zdecydują się uczestniczyć w szkoleniach i je skończą w trakcie pracy w biurze będą mogli bez najmniejszych problemów posługiwać się Excelem. Wpisywanie liczb do arkusza, ich interpretacja i przedstawianie uzyskanych wyników będzie nagle bardzo proste.

szkolenie

Autor: We Are Social
Źródło: http://www.flickr.com

Software house Katowice Kursy organizowane są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Ilość godzin zarówno na poziomie podstawowym, jak też zaawansowanym jest bardzo różna. Typowy kurs odbywający się w trybie dziennym to szesnaście godzin nauki podzielonych równomiernie na trzy dni. Ale firmy trudniące się szkoleniami proponują także szkolenia Excel, które trwają trzydzieści godzin. Każdy uczestnik takiego szkolenia, który je ukończy otrzymuje zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenia Excel trzydziestogodzinne składają się z dużej ilości ćwiczeń praktycznych.

Dla osób, które pragną szybko poznać zasady pracy z arkuszem kalkulacyjnym firmy Microsoft organizowane są szkolenia ekspresowe. Ich wymiar wynosi szesnaście godzin. Szkolenie kończy się egzaminem. Obejmuje on elementy teoretyczne i praktyczne. W szkoleniach Excel mogą wziąć udział nie tylko pracownicy firm, ale również osoby prywatne. Średnia cena takiego szkolenia to mniej więcej trzysta złotych. Dodatkowe informacje