Informacje sportowe

Militaria w sklepie online – bogata oferta replik asg

Air soft gun to replika broni, której wymiar definiuje się w skali 1:1, tymczasem amunicją są kulki plastikowe o wielkości 6mm. Istotną rzeczą z punktu widzenia prawa w Polsce jest argument, że repliki ASG nie są bronią według ustawy z dnia 21 maja 1990r.

Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256

Autor: Discoveryline
Źródło: http://cqb.pl
Repliki ASG to narzędzia, służące do wykluczenia z zabawy rywali. W swym działaniu repliki ASG eksploatują sprężony gaz do napędzania plastikowych naboi. W tym aspekcie mamy możliwość przyrównać je do wiatrówek. W przeciwieństwie do nich produkują mniejszą moc wyrzutu, by zniwelować w całkowitym stopniu ryzyko utraty zdrowia.

Jaką replikę ASG kupić?

Mają one trzy rodzaje zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najłatwiejsza w obsłudze i najtańsza. Niestety jej niedoskonałością jednak jest potrzeba ponownego przeładowania po każdym oddanym wystrzale. Na rynku repliki ASG są oferowane w ogromnym zbiorze począwszy od pistoletów poprzez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wystrzał realizuje zamknięty w zbiorniku sprężony gaz. Naciśnięcie spustu skutkuje tymczasowym otworzeniem zaworu i uwolnieniem gazu, który porusza kulkę. Dzięki wymienionemu funkcjonowaniu broń ta ma możliwość strzelania jak automat. Zaletą broni gazowej jest to, że zapewnia pełen realizm w postaci oddawanego odgłosu w czasie wystrzału oraz wydobywanego się gazu.

Ostatnim rodzajem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym działaniu przypomina broń sprężynową, oprócz tego, że pracę sprężyny wyręcza układ zasilany akumulatorami.

Repliki ASG to opcja dla wartościowszej broni stosowanej w paintballu. Wartość replik zaczynają się od 100 złotych, nawet do 3 tysięcy. Kształt ich jest bardzo wierny, a zasięg strzału szacuje się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online możemy znaleźć ogromną propozycję broni ASG. Wybór kształtuje się od pistoletów przez karabinki, karabinki (skalnik.pl/wspinaczka-karabinki.html) szturmowe, po broń snajperską.
W air soft grać mają możliwość wszyscy, a zakup kostiumu militarnego oraz dodatkowego uposażenia stworzy niesamowity nastrój i dużo radości.