Bez kategorii

Miejsce zabaw dla naszych pociech

Kiedy wyruszamy z naszą pociechą do wielkiego centrum handlowego obstawiamy, kiedy nasze dziecko zacznie marudzić. Niestety maluchy nie mają ochoty robić z nami przydługich maratonów zakupowych. Oczywiście na początku nasz dzieciaczek jest zafascynowany, ale po paru naszych uwagach w stylu: nie biegaj, nie ruszaj, nie wolno, przestaje mu się podobać ta sytuacja. Dlatego też pomyślano o salach zabaw dla wszystkich pociech.

plac zabaw

Autor: Frogn kommune
Źródło: http://www.flickr.com
Kwota za jedną jednostkę czasową nie jest wysoka, a my mamy możliwość na spokojnie zakupić wszystko i mamy pewność, że nasza pociecha miło spędza czas. Sale zabaw dla dzieci są bardzo popularne. W niektórych centrach handlowych są rzeczywiście ogromne sale, może tam się bawić nawet dwadzieścioro dzieci. Ale sporo sal zabaw jest ciut mniejsza. W tego typu salach poza kulkami, są rury do zjeżdżania, linki do wspinania, a każda rzecz zabezpieczona tak, żeby dzieciakom nic się nie stało.

Dobrze dopasowane miejsce dla naszej pociechy

Często dzieci chciałyby wyruszyć z nami na zakupy, ale jedynie, kiedy pozwolimy im bawić się w sali zabaw. Sale zabaw dla dzieci dla dzieci są świetnym rozwiązaniem dla mam, ojców i ich pociech. Kiedy pierwszy raz wybieramy takie rozwiązanie, to znaczy zostawiamy dziecko w takiej sali zabaw, możemy mieć pewne obawy, jednak rzeczywistość jest taka, że nie trzeba się niczym przejmować. Osoby pracujące w takich miejscach muszą pilnować maluchów. Poza tym ważne jest, żebyśmy sami powiedzieli dziecku by po prostu nie szalało. Cena takiej zabawy nie jest duża.
dzieci

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Szczególnie, że daje nam to możliwość zrobienia zakupów w krótszym czasie. W dodatku w dużych centrach handlowych często w takich salach zabaw są inne maluchów dzięki, czemu nasz maluch może spędzić odrobinę czasu z rówieśnikami. Dzięki takim salom zabaw mamy pewność, gdzie jest nasze dziecko. Jeśli dziecko byłoby z nami w sklepie to mogłoby coś zrzucić z półki, lub po prostu się zagubić. Dlatego dobrze wybrać jedyne sensowne rozwiązanie. W takim miejscu dziecko nie tylko będzie świetnie się bawila, ale i my będziemy spokojni a przy okazji nasz dzieciak może trochę potrenować swoją koordynację ruchową i zawrze nowe znajomości z innymi dzieciakami.