Zdrówko

Medycyna estetyczna: sposoby na pozbycie się zbędnej tkanki tłusczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest coraz częstszym problem. Z tego powodu proponowane są rozmaite formy jej niwelowania za pomocą metod medycyny estetycznej. Nowoczesne zabiegi pozwalają na modelowanie sylwetki poprzez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z takich okolic ciała jak brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona oraz podbródek.
Jedną z metod usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.

Kiedy diety nie pomagają jednym ze sposobów na idealną sylwetkę jest liposukcja

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyczna liposukcja polegająca na odsysaniu tłuszczu poprzez nacięcia na skórze przeprowadzana jest przez chirurga oraz najczęściej wymaga ogólnego znieczulenia, z tego powodu do zabiegu kwalifikują się wyłącznie osoby o dobrym zdrowiu. Jeśli interesuje kogoś zbieg taki jak liposukcja Kraków to miasto, w jakim bez trudu znajdziemy klinikę, w której możemy umówić się na konsultację. Trzeba jednak pamiętać, że ten zabieg poleca się osobom o normalnej wadze, z elastyczną i jędrną skórą, u jakich nadmiar tkanki tłuszczowej występuje w konkretnych okolicach ciała. Warto wiedzieć, iż współczesna medycyna estetyczna oferuje także nowsze odmiany liposukcji – liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja laserowa, liposukcja infradźwiękowa – wymienione zabiegi są mniej inwazyjne, a co za tym idzie są w dużo mniejszym stopniu obarczone ryzykiem powikłań – .
ogromną popularnością cieszy się lipofiling, inaczej lipotransfer.

To metoda, która pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu z określonej partii ciała oraz przeszczepienie pobranego tłuszczu w miejsce dotknięte problemem ubytku, prz ez co zyskuje się atrakcyjną objętość pośladków i piersi, wypełnia bruzdy, poprawia owal twarzy, powiększa usta – w zależności od potrzeb pacjenta.

Taka świetna witryna z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ jest tam przedstawione istotnie wiele podobnych wiadomości na opisywany tu temat.

To rewelacyjna alternatywa dla stycznych implantów i wypełniaczy, dlatego jeśli interesuje kogoś właśnie lipofiling Kraków podpowiadamy, że również to miasto, jakie warto wziąć pod uwagę.