Bez kategorii

Majtki treningowe wspaniale sprawdzają się dla starszych dzieci

Do odpieluchowania należy użyć majtki treningowe. Nadchodzi taki okres, gdy potomstwo powinno już rozpocząć naukę załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych do nocnika albo na ubikację, a nie w pieluszkę. Jeśli nie pragniemy, by w czasie czasu jego odpieluchowania czekało nas co chwilę mycie podłóg, lecz jednocześnie chcemy, żeby poczuło, że ma mokro oraz jest mu nieprzyjemnie, to należy się namyślić czy nie zakupić majtki treningowe.

Dziecko w pieluszce

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Wyglądają one jak zwykłe majtki, gdy będą dobrze dopasowane to nic nie będzie miało prawa przeciekać, gdyż mają odpowiednią wkładkę, a równocześnie jest ona tak przyszykowana, że nie wchłania moczu tak jak pieluchy, tylko dziecko go wciąż czuje – . To spowoduje, że będziemy mogli oduczyć nasze dziecko korzystania z pieluchy, mając świadomość jednocześnie, że nie będziemy zmuszeni co chwilę myć podłogi.

Pieluszki z kieszonką będą wielokrotnego użytku

Dziecko w pieluszce

Autor: David D
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy nie chcemy co miesiąc kupić pampersów, gdyż uważamy, że jest to marnowanie finansów, to musimy się zastanowić nad pieluchami wielokrotnego użytku. Okazują się być one uzupełnione w odpowiednie wkładki, które możemy z łatwością prać oraz suszyć, a potem założyć na nowo.

Czy sądzisz, że zamieszczone tu informacje są atrakcyjne? Jeżeli tak, to przejrzyj stronę www (http://www.e-plastyczny.pl/masy-plastyczne/masy-samoutwardzalne), a odnajdziesz w tamtym miejscu nie mniej istotne fakty, które przyciągną Twoją uwagę.

Co więcej takie pieluszki z kieszonką mogą zmieniać się razem z potomstwem, zatem będzie to rzeczywiście pojedynczy wydatek i może się okazać, że nasze dziecko będzie użytkować jednego rodzaju pieluchy od narodzin, aż do czasu odpieluchowania. Co więcej są one zrobione z naturalnych tworzyw, zatem będą przepuszczały powietrze oraz nie będą podrażniały pupy naszego dziecka. Przejrzyj przykłady: .

Jednorazowe pampersy to nie wszystko

Należy sobie wydawać sprawę z tego, że jednorazowe pampersy to nie wszystko na co możemy się zadecydować. Do wybrania mamy jeszcze takie, których będziemy mogli wykorzystywać wiele razy, a nawet specjalne majtki, które ułatwią nam naukę załatwiania się na nocnik. Przez to tak istotne będzie to, żebyśmy poznali się z tą propozycją oraz zadecydowali co będzie lepsze dla nas i naszego maleństwa.