Dla dzieciaków

Laleczki, które podbiły w błyskawicznym czasie serduszko niejednego dziecka.

Monster High to amerykańska seria lalek, która została poważnie wydana w 2010 roku. Postacie są inspirowane kinematograficznymi dziwolągami i całkowitą fantastyką grozy tudzież mroku.

Obejmuje nie tylko laleczki, ale też pluszowe zabawki, przyrządy wszelkiego gatunku oraz elektronikę.
sklep - zbliżenie

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
U dołu przedstawimy kilka w największym stopniu ważkich postaci, występujących w filmach i dodatkowo grach komputerowych.

Przypadł Ci do gustu nasz artykuł? Zatem czytaj to grafiki na szkle, na co masz chęć na nowej stronie, którą z radością dla Ciebie stworzyliśmy.

Pierwotna z nich to monster high operetta – córeczka upiora z opery. Uwielbia słuchać muzyki jak również śpiewać. Monster high operetta ma prywatne studio nagrań, które jest pod katakumbami. Następną jest monster high spectra – upiór. Incognito prowadzi kolumnę plotkarską w gazecie CERBEREK – warto.

Monster high spectra wielbi fioletowy odcień – stąd jej kolor skóry, a jej zwierzątko nazywa się Rhuen. Kolejną lalką jest monster high venus M. – córka potwora roślinnego. Jest pasjonatką otoczenia, a pyłek jaki przetwarza przekonuje pozostałych do jej racji. Monster High venus M. nosi kontrastowe i efekciarskie ubrania i kocha kolor zielony. Ostatnią postacią jest monster high Strach- tzw. lala woodoo. Ta za to potrafi wywrzeć wpływ na uczucia innych ludzi, podczas gdy trzyma w dłoniach obiekt przynależny do tej jednostki.

Czy obecnie szukasz czegoś fascynującego na ten wątek? Jeśli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę (http://www.tulibaby.pl/blog/jaki-kocyk-dla-noworodka-na-lato).

Z miłości do tych wszystkich lalek powstał film: Monster High Strach kamera akcja w 2014 roku. W filmie tym biorą udział wszystkie z ulubienic młodych dziewczynek – .

Monster High strach kamera akcja trwa 80 min i jest filmem zupełnie przeznaczony dla pociech.
Pragnąc zapewnić dziecku dawkę śmiechu i frajdy warto włączyć mu taki film.