Bez kategorii

Ładny uśmiech i zdrowe zęby natychmiast potrafią przełamać pierwsze lody

Nie bez przyczyny powtarza się, że przy zawieraniu nowych kontaktów biznesowych pierwsze wrażenie zdaje się być najistotniejsze. W tym pomóc może piękny uśmiech.

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Nie każdy z nas był obdarzony przez los pięknymi oraz prostymi zębami. Bywają i tacy, którzy zmuszeni są pomóc naturze i dla przykładu mieć aparat ortodontyczny. Są także tacy, którzy mają proste zęby, ale borykają się z przebarwieniami. Wynikają one z różnych przyczyn. Są tacy, którzy są sami sobie winni, bo dla przykładu palą sporo papierosów lub piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał pewnie przejść kanałowe leczenie i później ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie bywa zatem zabiegiem dosyć częstym i nie powinniśmy się go obawiać. Można również zdecydować się na piaskowanie zębów. To może usunąć kamień i nieduże przebarwienia. Później zęby poleruje się, aby kolejne drobinki nie mogły się już do nich przyklejać. Zabieg musimy powtarzać (raz albo dwa razy w roku). W trudnych przypadkach dentysta może zalecić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Te cieniutkie płatki nakleja się na zęby. Najkosztowniejsze są te, które wykonane są z porcelany, a tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeżeli mieszkamy dla przykładu na Dolnym Śląsku i potrzebny jest nam stomatolog (dentysta warszawa ursynów) estetyczny Wrocław na sto procent może zaoferować co najmniej kilkanaście świetnych gabinetów, gdzie dobrzy dentyści rozwiążą nasz problem.

Musimy szukać w internecie opinii o wybranym stomatologu oraz umówić się na wizytę do tego, który wyda się nam najlepszy z całej grupy.