Zdrówko

Labioplastyka – rozwiązanie dla kobiet z deformacją lub przerostem mniejszych warg sromowych

W warunkach naturalnych zewnętrzne organy płciowe kobiety otoczone są dwoma warstwami fałdek skóry – mniejszymi, wewnętrznymi wargami sromowymi, jakie łączą się przy łechtaczce oraz zewnętrznymi, grubszymi z z większą ilością tkanki tłuszczowej.

labioplastyka katowice

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Główną funkcją większych warg sromowych jest ochrona zewnętrznych organów płciowych.
Zdarza się, iż mniejsze wargi sromowe są przerośnięte, dłuższe oraz większe od warg sromowych zewnętrznych.

Ten serwis internetowy www.dziegielewska.eu posiada ciekawe dane na opisywany temat, więc, jeżeli ta kwestia Cię ciekawi, to sprawdź to obowiązkowo.

W mnogości przypadków przerost tenże nie jest duży jak też nie sprawia uczucia dyskomfortu. Czasem jednakże staje się do kłopotliwe i nadto ogromne wargi sromowe stają się nieszczęściem dla wielu pań – potrafią sprawiać kłopoty z higieną osobistą, odczuwaniem doznań seksualnych czy przeszkadzać w aktywnym praktykowaniu sportu (np. jeździe konnej czy jeździe na bicyklu). Często są problemem nawet przy noszeniu bielizny czy stroju kąpielowego. Plastyka krocza pozwala na zredukowanie i poprawę kształtu warg sromowych – tu o plastyce krocza.

Podług brytyjskich statystyk, liczba operacji plastycznych mniejszych warg sromowych pomiędzy 2008 a 2013 rokiem zwiększyła się aż pięciokrotnie, dając niemal 2000 dokonanych operacji pod koniec 2013 roku. Także w Polsce operacja owa robi się coraz bardziej popularna – przestaje być rzeczą tabu a kobiety coraz to bardziej cenią sobie wygodę i dobre samopoczucie stawiając na zabieg plastyki warg sromowych – .

Labioplastyka Katowice przeprowadzana jest na dwa sposoby: labioplastyka mniejszych warg sromowych jak też labioplastyka warg sromowych większych.

Żeby odszukać ciekawe treści w sieci, to na początku kliknij w link mieszczący się tu i przejdź dalej (https://pl.babor.com/products/oczyszczanie/87) – zapewne nie pożałujesz.

Zabieg jest skierowany do pań o nieproporcjonalnych wargach sromowych, jakie uniemożliwiają życie erotyczne lub uprawiane sportu.