Zdrówko

Labioplastyka – rozwiązanie dla kobiet z deformacją lub przerostem mniejszych warg sromowych

W warunkach naturalnych zewnętrzne organy płciowe kobiety otoczone są dwoma warstwami fałdek skóry – mniejszymi, wewnętrznymi wargami sromowymi, jakie łączą się przy łechtaczce oraz zewnętrznymi, grubszymi z z większą ilością tkanki tłuszczowej.

labioplastyka katowice

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Główną funkcją większych warg sromowych jest ochrona zewnętrznych organów płciowych.
Zdarza się, iż mniejsze wargi sromowe są przerośnięte, dłuższe oraz większe od warg sromowych zewnętrznych. W mnogości przypadków przerost tenże nie jest duży jak też nie sprawia uczucia dyskomfortu. Czasem jednakże staje się do kłopotliwe i nadto ogromne wargi sromowe stają się nieszczęściem dla wielu pań – potrafią sprawiać kłopoty z higieną osobistą, odczuwaniem doznań seksualnych czy przeszkadzać w aktywnym praktykowaniu sportu (np. jeździe konnej czy jeździe na bicyklu). Często są problemem nawet przy noszeniu bielizny czy stroju kąpielowego. Plastyka krocza pozwala na zredukowanie i poprawę kształtu warg sromowych – tu o plastyce krocza.
Podług brytyjskich statystyk, liczba operacji plastycznych mniejszych warg sromowych pomiędzy 2008 a 2013 rokiem zwiększyła się aż pięciokrotnie, dając niemal 2000 dokonanych operacji pod koniec 2013 roku. Także w Polsce operacja owa robi się coraz bardziej popularna – przestaje być rzeczą tabu a kobiety coraz to bardziej cenią sobie wygodę i dobre samopoczucie stawiając na zabieg plastyki warg sromowych – .

Labioplastyka Katowice przeprowadzana jest na dwa sposoby: labioplastyka mniejszych warg sromowych jak też labioplastyka warg sromowych większych.

Żeby odszukać ciekawe treści w sieci, to na początku kliknij w link mieszczący się tu i przejdź dalej (https://pl.babor.com/products/oczyszczanie/87) – zapewne nie pożałujesz.

Zabieg jest skierowany do pań o nieproporcjonalnych wargach sromowych, jakie uniemożliwiają życie erotyczne lub uprawiane sportu.