Edukacja

Kursy angielskiego w Warszawie

Angielski musi w dzisiejszych czasach znać każdy. Stolica naszego kraju daje szerokie możliwości w tej kwestii. Najskuteczniejszymi metodami nauki są szkoły językowe oraz angielski z dojazdem do ucznia. Angielski z dojazdem w Warszawie to doskonały sposób by zaoszczędzić cenny czas. Już na pierwszych zajęciach nauczyciel dokonuje analizy poziomu znajomości języka obcego ucznia. Nauczyciel proponuje uczniowi odpowiednie materiały i program nauczania. Lektor stara się wsłuchiwać w potrzeby ucznia i na podstawie swojego długoletniego doświadczenia proponuje odpowiednio dobrane zajęcia.

angielski

Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Lektorzy którzy dojeżdżają do klienta to osoby, z pasją. Ciągły rozwój i podnoszenie własnych kompetencji zawodowych jest dla nich niezwykle istotne. Pracę dydaktyczną oraz proces samodoskonalenia lektorów wspiera zespół metodyków. Podręczniki, którymi dysponują lektorzy są nowoczesne, należą do wiodących wydawnictw na rynku edukacyjnym. Lektorzy dojeżdżają do ucznia, gwarantują mu darmowe materiały do nauki i prowadzą zajęcia o wyznaczonej przez klienta porze dnia i miejscu. Lektorzy Pracują od godz. 6:00 do 22:00. Zajęcia mogą mieć miejsce w domu, firmie, klubokawiarni, jak również w restauracji podczas lunchu. Uczeń może odwołać zajęcia do 24 godzin. Nie traci wtedy swoich pieniędzy. Klient zatem nie musi martwić się niespodziewanym wyjazdem służbowym bądź rodzinnym – „>porównaj informacje.

Słownik języka angielskiego

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Alternatywą do zajęć z dojazdem do klienta są szkoły językowe. Na warszawskiej Ochocie usytuowanych jest wiele szkół językowych. Program nauczania w szkołach językowych jest indywidualnie dopasowany do potrzeb kursantów. Szkoły językowe na Ochocie proponują kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego – od początkującego – do zaawansowanego, które są równocześnie dopasowane do wieku osób uczących się: kursy dla dzieci, młodzieży czy osób dorosłych. Szkoły j.angielskiego na Ochocie prowadzą również specjalistyczne kursy z zakresu biznesu, prawa, IT, medycyny i innych zagadnień. Szkoły przyciągają małymi grupami, wykorzystaniem narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do ucznia oraz kadrę znakomicie wykształconych nauczycieli i native speakerów. Oprócz tego, szkoły mają do dyspozycji obszerną bibliotekę książek i materiałów obcojęzycznych (w tym płyt DVD z filmami i materiałami edukacyjnymi), za sprawą których jeszcze lepiej można zgłębić tajniki języka obcego. Uczniowie systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w czasie trwania semestru; każdy semestr kończy się egzaminem.