Dla dzieciaków

Kształcące zabawki rozwijające wyobraźnię naszego malucha- poznaj naszych ulubieńców

Sądzę nie istnieje rodzic, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, przykuwające uwagę i opracowane tak, by ułatwiały i przyspieszały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu przynosiły mu wielką uciechę.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki edukacyjne Fisher Price służą pomocą naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, kolorów, w rozwijaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności (sprawdź na Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który potrafi zaciekawić zabawą malucha przez bardzo długi czas.

Ciekawią Cię omawiane dane? Kliknij na nowy materiał (https://copyline.pl/kategoria-produktu/niszczarki/) a z pewnością dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zafascynują.

Ponieważ to właśnie na skutek zabaw nasz milusiński opanuje naukę liczb a także rozróżniania kształtów i kolorów.

Zadaniem dziecka jest włożenie do odpowiednich otworów klocki, a garnuszek w nagrodę śmieje się, mówi jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Wygrywa wesołe utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki Fisher Price (to nie tylko zabawki. To też wyposażenie dla naszego maluszka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy jesteśmy świadkami widoku, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce włożyć kwadrat do trójkątnego otworu, nie ingerujmy, aby zademonstrować właściwy sposób (więcej z kategorii gry edukacyjne). Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest kluczowym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy godne uwagi modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader (zobacz przykład). To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada wiele elementów wprawianych w ruch, przez co zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta pełnią rolę jeździka. Posiadają cudowne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. Wader to proste, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.