Bez kategorii

Koszulki biegowe z nadrukiem dla drużyn i jako upominek

Sportowy wypoczynek stał się ostatnio popularnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Zdrowy tryb życia, wysportowana figura oraz nienaganna kondycja to aktualnie cele, jakie wyznaczają sobie wszyscy, niezależnie od wieku, pozycji społecznej i płci.

bieganie dla zdrowia

Autor: iStock
Źródło: iStock

Najpopularniejszym sposobem na aktywny wypoczynek jest bieganie, a odzież do joggingu to już nie tylko ubranie, które ma gwarantować komfort, ale i odpowiedź na wymogi współczesnego świata mody.

Mówiąc o odzieży do joggingu, zawsze najwięcej uwagi poświęca się obuwiu oraz t-shirtom. Buty muszą zapewnić komfort, dobre ustabilizowanie stopy oraz odpowiednią amortyzację na nawierzchni każdego typu, z kolei koszulka powinna gwarantować sprawną wentylację, odprowadzać wilgoć oraz chronić plecy przed przewianiem. Ale to nie wszystko – dziś najchętniej stosowane są koszulki biegowe z nadrukiem. Kiedyś stosowano je tylko w sytuacji biegów masowych i były to wówczas koszulki z naniesionym logotypem fundatora imprezy sportowej – koszulki z nadrukami na krotkirekawek.pl. Obecnie tego rodzaju koszulki zyskały wiele nowych zadań.

Koszulki biegowe z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, przeprowadzających wewnętrzne zawody w bieganiu dla swojego personelu, lecz także dla organizatorów masowych wydarzeń sportowych. Takie ubranie, przyciągające wzrok kolorowym nadrukiem, to wspaniała reklama dla przedsiębiorstwa. Wiele firm, zajmujących się sprzedażą odzieży sportowej, umożliwia obecnie zamówienie koszulki z dowolnym nadrukiem. Można wybrać wzór spośród ogromu dostępnych na rynku propozycji, albo przesłać własny projekt. To sprawia, że koszulki biegowe, posiadające nadruk, stały się idealnym pomysłem na upominek – , świetnie sprawdzają się również w roli nagród, a najwięksi amatorzy joggingu ochoczo nabywają taką zindywidualizowaną koszulkę do codziennego treningu.

koszulka do biegania

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby być w pełni zadowolonym z zakupu, trzeba upewnić się, że nadruk wykonywany jest przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu będzie odporny na uszkodzenia i dobrej jakości, no i oczywiście należy zwrócić uwagę na sam materiał, z jakiego uszyto koszulkę, bo nie każda koszulka (zobacz: koszulka z nadrukiem warszawa) nadaje się do uprawiania joggingu.