Informacje sportowe

Korki Nike najmłodszych

Niestrudzona pogoń za perfekcją nareszcie dobiegła końca. Nowa seria juniorskiego obuwia piłkarskiego Nike została stworzona, dla tych którzy kontrolują grę od pierwszych minut spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Buty piłkarskie Nike Junior mają asymetryczny system sznurowania, który tworzy większą strefę uderzenia i kontrolowania piłki, który gwarantuje zabójczą skuteczność gry.

nike

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Buty stworzone zostały przez Nike dla kreatywnych rozgrywających. To doskonałe buty dla każdego małego piłkarza. Są to lekkie buty, gwarantujące naturalne czucie piłki. Buty https://butymarkowe.pl/buty-meskie.html piłkarskie nike junior wykonane zostały z niezwykle solidnych materiałów, zapewniających bardzo wysoki komfort w czasie rozgrywki. Buty zapewniają doskonałą trakcję, precyzję podań jak i dynamikę rozgrywki. Buty są niczym druga skóra na stopie. W trakcie projektowania użyto szereg najnowszych technologi, co sprawia, że gra w piłkę nożną przynosi wiele niezapomnianych chwil.

Buty piłkarskie nike junior stworzone zostały z wysokogatunkowej skóry naturalnej z niezwykle solidnymi obszyciami – Hurtownia Sportowa. Korki są wytrzymałe, dzięki wzmocnieniu przy pięcie i na nosku.Oprócz tego mają wyprofilowaną wkładkę, która doskonale dopasowuje się do stopy. Stylowy design butów pozwala wyróżnić się na boisku. Przykuwające uwagę logo Nike nadaje butom nietuzinkowego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały stworzone z myślą o zwinności. Dopasowane do anatomicznego kształtu cholewki wspaniale stabilizują stopy. Cholewka zapewnia doskonały poziom tarcia oraz świetnie przylega i dostosowuje się do ruchu stopy. Buty gwarantują Znakomitą stabilizację i amortyzację. Wkładka z tekstylnym wykończeniem odzwierciedla kształt stopy. Fakturowany materiał poprawia kontakt i daje maksymalną kontrolę.

nike

Autor: Nike
Źródło: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są niezwykle lekkie.

Jeżeli opisywany wątek okazuje się dla Ciebie interesujący, to poczytaj także (https://www.poldannet.pl/pl) więcej informacji na zbliżone problemy, które będą dla Ciebie niesamowicie ciekawe.

Podeszwa wykonana została z solidnejj na ścieranie gumy. Bieżnik zapewnia natomiast doskonałą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza pozwala na osiąganie najwyższych przyspieszeń. Specjalne obszycia zapewniają jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnorodnej długości i szerokości.

Delikatna podeszwa z wkrętami powoduje, że korki prosto wgryzają się w ziemię i umożliwiają naturalną swobodę ruchów oraz ułatwiają zwroty w każdym kierunku, zapewniając przyczepność podczas gry na miękkiej murawie a także na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięto do środka, co spowodowało większą strefę kontroli.