Dla dzieciaków

Klocki jako jedna z niezwykle kształtujących zabawek

Klocki to jedna z nadzwyczaj kształtujących zabawek, jakie kiedykolwiek wymyślono. Drewniane, plastykowe, z obrazkami, bądź bez, bez względu na to, które wybierzemy dla naszego dziecka, będzie to najlepszy wybór.

Klocki Lego rozwijają sprawność manualną i uczą precyzji. Na początku pociecha umie jedynie obracać je w dłoni, lub nimi rzucać. Później usiłuje dopasowywać je do siebie. Ostatecznie staje się małym konstruktorem. Klocki kształtują fantazję. Maluch w takich budowlach odwzorowuje rzeczywistość, lecz także próbuje opisywać w konstrukcjach przestrzennych świat z baśni i z własnych fantazjowań. Uczą również skupienia, konsekwencji i systematyczności. Ażeby powstał drapacz chmur, siedziba z ogródkiem, czy nawet prosty pociąg, trzeba mnóstwo wysiłku, ponawiania prób, żmudnej pracy.
pomieszczenia

Autor: Adam Tas
Źródło: http://www.flickr.com
klocki lego

Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki Chi Chi Love to malutkie, pluszowe modne pieski Chihuahua, które zaskarbiają sobie serca coraz większej ilości dziewcząt na całym świecie.

Poznaj autorskie www (https://www.kidsjoy.pl/pl/p/Czapka-dresowa-SZARA/484)! Tam oczekuje na Ciebie nowa świetna dawka treści na frapujący Cię wątek. Po sporo szczegółów kliknij w poniższy podany link.

Chi Chi Love mogą być traktowane jako pluszaczek do snu, można brać je ze sobą na zewnątrz, do szkoły, lub na wyprawy. Chi Chi Love to kolekcja, jaka ciągle się zwiększa. Odnajdziemy w niej mnóstwo różnych piesków, również ubranek, torebek i innych dodatków. Pośród psiaków znajdziemy także zabawki interaktywne, które posiadają wiele ról, zaprogramowanych działań, a także odpowiadają na polecenia, oraz imię właścicielki.

Pieski Chi Chi Love to przeważnie pluszaki, do których możemy się przytulać i przebierać, także czesać je.
W kolekcji Chi Chi Love zdołamy również natrafić na drobne figurki piesków. Sprzedawane są one oddzielnie, względnie w dużych kompletach.