Dla dzieciaków

Kiedy chcemy wręczyć symboliczny upominek sześciomiesięcznemu brzdącowi, to kupmy dla niego parę ciekawych akcesoriów

Jeśli wybieramy się z wizytą do kolegów albo kuzynów, którzy wychowują siedmiomiesięczne niemowlę, to obligatoryjnie musimy zabrać ze sobą jakiś drobny upominek dla maluszka. Zbyt kosztowny podarek może spowodować, że rodzice poczują się trochę skrępowani, zatem lepiej skoncentrować swoją uwagę na niewielkich, lecz równocześnie ciekawych czy przydatnych gadżetach. Trzeba zauważyć, ze producenci są naprawdę kreatywni, zatem klienci mogą wybierać.

Wielobarwne zabawki do kąpieli dla dzieci w każdym przypadku okazują się trafionym

zabawka rozwijająca dziecko

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

prezentem. Więcej: Sklep online Pontipino. Nawet jeśli siostrzenica ma już dwa zestawy wspomnianych zabawek, to kolejny zapewne się przyda – przecież każdy opiekun świetnie wie, że gumowe zwierzątka można wziąć ze sobą do aquaparku kserokopiarki zielona góra na miejską plażę. A jeżeli kupujemy takiego typu zabawki, to zweryfikujmy, czy mają one odpowiednie atesty oraz czy nie zawierają groźnych dla niemowlęcia substancji, przykładowo ftalanów.
Natomiast i te dwudziestoletnie, i te doświadczone matki będą zachwycone tymi zawsze potrzebnymi akcesoriami. A do nich z pewnością zaliczają się gryzaki dla niemowląt. Ząbkujący berbeć może być naprawdę marudny, a systematyczne podawanie leków przeciwbólowych całkiem mija się z celem. Z tego powodu panie kupują nawet po parę gryzaków – kiedy któryś z nich zostanie przegryziony, to wówczas należy go od razu zamienić na nowy. Zresztą kilkumiesięczne pociechy z chęcią bawią się gryzakami o oryginalnych kształtach, nawet wtedy, kiedy nie cierpią z powodu męczącego bólu dziąseł.

bawiące się dziecko

Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com

Spis innych gadżetów jest naprawdę długi – wszystko zależy w gruncie rzeczy od kreatywności ofiarodawcy, a także od zaopatrzenia sklepu, gdzie zrobi on zakupy. Na górze tej listy z pewnością znajdą się różnego rodzaju butelki oraz smoczki, nietłukące się miski razem ze sztućcami do nauki jedzenia albo siateczki do owoców. Jeżeli ktoś sądzi, że gryzaki dla niemowląt albo nieprzemakalne śliniaczki są mało atrakcyjnym podarunkiem, to może kupić bardziej niebanalny upominek. Nasza propozycja: . Przykładowo, nocniczek z melodyjką, wielokolorową lampkę LED, kubeczek ze śmiesznymi grafikami lub plastikowy podest.

Jeżeli poszukujesz dodatkowych wiadomości na prezentowany wątek, to kliknij ten link – ta polecana strona internetowa (http://impuls.waw.pl/) zawiera podobne treści!

Jeżeli starannie przejrzeć ofertę wirtualnych czy tradycyjnych sklepów i poczytać wypowiedzi na forach, to można namierzyć bardzo ciekawe pomysły na niedrogie prezenty.