Dla dzieciaków

Każdy rodzic chce, żeby jego maleństwo było uśmiechnięte – stara się zatem spełniać niektóre jego pragnienia

W obecnych czasach znacznie łatwiej możemy spełniać pragnienia swoich pociech, aniżeli jeszcze kilkadziesiąt lat temu, kiedy nasi rodzice byli dziećmi i za sprawą komunizmu nie było niczego w sklepach.
Kiedyś dzieci były zmuszone samodzielnie wymyślać sobie zabawy, które wymagały znacznej wyobraźni, gdyż nie mogły kupić w sklepach cudownych maskotek czy autka na baterie.

huśtawka podwójna

Autor: An eye for my mind
Źródło: http://www.flickr.com

barwy
Na podwórku istnym luksusem był trzepak, na którym wszyscy uprawiali nieziemskie akrobacje. Obecnie w parkach mamy stawiane dla najmłodszych piękne place zabaw, gdzie mogą razem z rodzeństwem bawić się do upadłego na różnego typu drabinkach albo zjeżdżalniach. Jeśli posiadamy dom i ogród, to możemy taki mini plac zabaw zbudować swym dzieciom u siebie. Będą miały możliwość się bawić przez cały dzień, a mama będzie mogła zawsze mieć ich na oku. Na dodatek, gdy mamy ogrodzoną działkę, to możemy być pewni, że nasze szkraby nie wybiegną nagle na ulicę. Jednak, co to byłby za plac dla dzieci bez huśtawki. To wszakże podstawa! Najistotniejsza atrakcja polecane pokazy ognia na niejednym placu zabaw. Jeżeli mamy dwójkę szkrabów i nie chcemy, aby wiecznie spierały się o wejście na huśtawkę, to z pewnością przypadnie nam do gustu huśtawka podwójna. Wtedy nasze maluchy będą w stanie bawić się na niej w tym samym czasie, co sprawi, że będą zadowolone oraz uśmiechnięte.

Unikniemy konfliktów oraz płaczu. Huśtawka podwójna może być częścią większego placu zabaw albo stać oddzielnie. Istnieje nawet możliwość zakupu huśtawki z daszkiem, by uchronić dzieci przed nazbyt mocnym słońcem.