Dla dzieciaków

Każde dziecko, żeby poprawnie się rozwijać potrzebuje zabawek – dzięki nim uczy się świata, jego dźwięków, kształtów i odcieni

Ważne, aby dawać ukochanemu dziecku zabawki interaktywne. Wówczas będzie rozwijać się prawidłowo. Zabawki będą jego furtką na świat. Z tego powodu powinny być barwne, ale także funkcjonalne.
Jeżeli mamy życzenie, żeby nasze dziecko nuciło lub bawiło się razem z zabawką, to trzeba dać mu Furby.

Jest to interaktywna zabawka, która śpiewa i jest niezwykle barwna. Jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat. Furby to milusia maskotka dobra zarówno dla dziewczynek, podobnie jak chłopców. Dzięki niej możemy nauczyć się wielu słów w innym języku. Możemy go łaskotać po futerku, ciągnąć za ogon, huśtać na rękach. Furby prędko będzie ulubieńcem naszej pociechy i nowym bliskim rodziny – furby.
szkolenia integracyjne

Autor: aditus foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Dla młodszych szkrabów świetny jest cozy coupe. To auto jeździk-chodzik, które jest wprawiane w ruch tak jak samochody w kreskówce o rodzinie Flinstonów. Trzeba przebierać nogami po chodniku i wtedy cozy coupe będzie jechał w wybranym przez dziecko kierunku. Barwne autko z pewnością zaczaruje niejednego wielbiciela motoryzacji i dzięki niemu nasza pociecha z większą przyjemnością będzie wychodzić na przechadzki albo będzie grzeczniejsza w czasie dłuższych pobytów w sklepie. Cozy coupe jest produkowany w wielu odcieniach, więc każdy szkrab wybierze swój ukochany typ – sprawdź cozy coupe.

Pamiętajmy, żeby kupować maluchowi zabawkowa kasa sprawdzone i posiadające wszystkie wymagane certyfikaty. Zabawki muszą rozwijać wyobraźnię dziecka, ale głównie muszą być dla niego pewne, zdrowe i dobrane odpowiednio do wieku.