Zdrówko

Każda z nas śni o pięknych oraz zdrowych włosach, gdyż włosy są symbolem kobiecości

Piękne oraz zadbane włosy, to wizytówka niejednej damy. Wobec tego tak pragniemy o nie dbać – myjemy delikatnie, regularnie nakładamy różnego typu maseczki i chodzimy do fryzjera na podcięcie rozdwojonych końcówek.
By profesjonalnie troszczyć się o włosy w obecnych czasach, należy się trochę namęczyć, gdyż naszym kosmykom nie służy irytacja, kiepskie jedzenie, brak witamin oraz zanieczyszczone powietrze, które w miastach jest niemal cały czas.

zabawa

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego nasze loki potrzebują naszej częstej opieki, żeby mogły być gęste. Wobec tego zaleca się zażywanie Calcium Pantothenicum Jelfa, który jest preparatem aptecznym i zawiera głównie kwas pantotenowy (to po prostu witamina B5). Wspomaga on organizm głównie we wzroście, a więc na nasze pukle będzie działało w trojaki sposób: szybciej będą rosły, będą gęste i zdrowsze. Na szczęście preparatu tego nie można przedawkować, ponieważ jego nadmiar jest wydalany z organizmu razem z moczem. Jednakże i tak warto stosować się do zalecanej na opakowaniu dawki i nie przekraczać jej. Sporym walorem tego preparatu jest również jego cena. Prosty, skuteczny i dość niedrogi suplement diety. Calcium Pantothenicum Jelfa wpływa jednakże nie wyłącznie na nasze włosy.

Wzmacnia również paznokcie, wspiera w walce z odchudzaniem oraz zapobiega przedwczesnym objawom starzenia się cery – zatem po prostu zmaga się z naszymi zmarszczkami.
Od czasu do czasu trzeba zastosować kurację witaminową, która wspomoże nasz organizm.