Zdrówko

Każda dziewczyna powinna co najmniej od czasu do czasu o siebie zadbać – a jaką przyjemność Ty sobie dzisiaj sprawiłaś?

W nieustannej gonitwie codziennych obowiązków czasami zapominamy o samych sobie – jeżeli musisz rany wyprawić dzieci do przedszkola, przygotować domownikom śniadanie, pójść na osiem godzin do pracy, a w dodatku po pracy pójść na zakupy, odebrać dzieci ze szkoły, zrobić obiad i jeszcze w międzyczasie nastawić pranie i posprzątać w domu – zdecydowanie nawet sekundy nie poświęcasz myśli, w jaki sposób zrobić sobie radość i się odprężyć. Tymczasem to wielki błąd!

Oczywiście, że

manicure

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

nie możesz nagle zaniedbać wszystkich obowiązków, jednak czasami możesz się nimi podzielić z mężem. Wtedy powinnaś mieć wieczór wyłącznie dla siebie – takie wieczory powinnaś sobie zagospodarować co najmniej raz w tygodniu żeby czuć się naprawdę świeżo. Pewnie zastanawiasz się teraz, co możesz robić w taki wieczór jeśli już uda Ci się go zagospodarować.przejdź tutaj rehabilitacja mckenzie wrocław rehabilitacja mckenzie wrocławŚwietnym pomysłem z pewnością będzie udanie się do salonu piękności – tam wyspecjalizowane osoby zajmą się Tobą, a Twoim zadaniem będzie jedynie zrelaksowanie się; zob.: najlepsze masaże w warszawie. Możesz wybrać dla przykładu masaż, który – jeżeli zostanie odpowiednio wykonany, z pewnością da Ci siły na cały kolejny tydzień. W dodatku w wielu miejscach oferowana jest przykładowo lampka wina lub niewielkie przekąski. W takich warunkach masaż będzie prawdziwą rozkoszą nie tylko dla Twego ciała, ale również dla zmysłów. Na dodatek możesz wybrać się również na manicure – to niewątpliwie świetny pomysł zwłaszcza

masaż

Źródło: pixabay

dla matek małych dzieci.

Oczywiste jest, że przy małym dziecku zwykle nie mamy ani chwili czasu na pomalowanie paznokci. Jeżeli udasz się na manicure, wówczas wszystko zostanie zrobione za Ciebie. Pomalowane pięknie paznokcie sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę fantastycznie i z pewnością dodadzą Ci pewności siebie. Taki manicure musisz zafundować sobie przynajmniej na dwa tygodnie – jeżeli zdecydujesz się na lakier hybrydowy, wówczas masz właściwie gwarancję, że przez cały tren czas Twoje paznokcie będą wyglądały nienagannie. Oczywiście wizyta w gabinecie piękności to oczywiście świetny, jednak wcale nie musisz wydawać fortuny żeby się dobrze bawić i zrelaksować się. Wystarczy, że dla przykładu umówisz się na babski wieczór z koleżanką – niezależnie od tego, na co ostatecznie się zdecydujesz, zawsze pamiętaj o sobie!

Sprawdź też: