Zdrówko

Już w tym momencie w sklepach dostępne są nadzwyczajne soczewki cylindryczne, zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach, które posiadają astygmatyzm!

Nie znosisz swoich okulary? Pragniesz się ich pozbyć raz na zawsze? Już teraz jest na to sposób, idź do swojego okulisty i popytaj o szkła kontaktowe, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź.W chwili obecnej bardzo dużo ludzi ma wadę wzroku, można się porozglądać po ulicy i dostrzec jak dużo osób zakłada okulary. Aczkolwiek jest ich zdecydowanie mniej, aniżeli kilka lat temu. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wiele osób posiadających kłopoty ze wzorkiem decyduje się na soczewki kontaktowe , które są bardziej komfortowe, aniżeli tradycyjne okulary. Na nieszczęście sporo ludzi ma problem z dobraniem trafnych opraw, a nawet jeśli im się to uda, to nie czują się komfortowo, podczas gdy ubierają okulary.

oczy

Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym, trzeba rozważyć soczewki kontaktowe, które mają ogrom zalet. W szczególności szkła kontaktowe zakładamy bezpośrednio na oko, a co za tym idzie nie mamy zredukowanego pola widzenia. Po drugie soczewki kontaktowe nie parują, co w okresie zimowym jest częstym problemem. Ostatnim atutem jest to, iż ubieranie soczewek jest bardziej komfortowe, bowiem nie przeszkadzają podczas ćwiczeń fizycznych. Jeszcze niedawno problem posiadały osoby borykające się z astygmatyzmem, czyli chorobą która polega na tym, iż widziane sceny są niewyraźne. W tej chwili na rynku dostępne są soczewki cylindryczne z Lens-Shop, które dostosowane są dla osób z astygmatyzmem. Należy zapytać u optyka, jaki rodzaj jest najlepszy, gdyż jest ich naprawę sporo.

soczewka

Autor: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy zastanowić się jak często będziemy ubierać soczewki cylindryczne, bowiem uda nam się nabyć jednodniowe, 2-tygodniowe, miesięczne oraz jednoroczne. Ciekawą propozycją dla osób, które potrzebują mieć włożone szkła jak najdłużej są soczewki na dzień i na noc.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Mamy bardzo niskie ceny, zatem nie będziesz żałować!

Mogą być one noszone przez 30 dni, bez wyciągania z oka. Taka alternatywa jest odpowiednia głównie dla osób, które mają sklerozę i zapominają o ściąganiu szkieł przez pójściem spać.Już dzisiaj wybierz się na wizytę do okulisty i przetestuj soczewki kontaktowe , a na pewno będziesz usatysfakcjonowany i szybko nie wrócisz do noszenia typowych okularów! Poleć to też swoim kolegom, jacy też zmagają się z tym problemem.