Edukacja

Języki obce – bez wątpienia warto je sobie przyswoić!

Dzisiejsze czasy znamionuje ogromna konkurencja. Świat stawia nam poprzeczkę coraz wyżej. Bogata wiedza, studia ukończone z wyróżnieniem to stanowczo za mało, żeby osiągnąć sukces.
Trzeba, wciąż pracować nad sobą, poszerzać zdobyte kompetencje.

plazma

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
wycieraczki samochodowe

Autor: Mario Spann
Źródło: http://www.flickr.com
szkoła językowa szczecin

Autor: gabrielvilela
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym curriculum vitae nie może z całą pewnością zabraknąć podpunktu: „znajomość języków obcych”. Dlaczego? Spróbuj sobie wyobrazić, iż masz kierownicze stanowisko w dużej firmie, ale nagle przychodzi kryzys. Zakład ogłasza upadłość, a Ty dołączasz do grona bezrobotnych i nie pozostaje Ci nic innego jak zaczynać wszystko od początku. Z angielskim, hiszpańskim czy francuskim w „zanadrzu” zdecydowanie łatwiej znajdziesz ciekawą pracę za granicą lepiej opłacalną. Umiejętność posługiwania się różnymi językami stanowi swoisty klucz. „Otwiera” przed nami mnóstwo możliwości. Nie dziwi zatem fakt że niejedna szkoła (więcej w tym serwisie) językowa Szczecin jest tego doskonałym przykładem przeżywa prawdziwe oblężenie. Pojawia się pytanie: jakie języki przyswajamy sobie najczęściej? W dalszym ciągu „liderem” rankingów pozostaje angielski. Niemniej jednak dobrze byłoby spostrzec, że rekordy popularności biją kursy niemieckiego Szczecin nie stanowi w tym względzie żadnego wyjątku.

Zdolność posługiwania się mową naszych sąsiadów zza Odry, okazuje się szczególnie ważna szczególnie z uwagi na potencjalną emigrację oraz stosunki handlowe pomiędzy Polską a Niemcami.