Informacje sportowe Sprzęciwo

Jeśli ćwiczyć, to może we własnym domostwie?

Na początek masa, a później należy wziąć się za ciężkie ćwiczenia. Naturalnie owa zasada działa tylko wtedy, gdy mamy większe ambicje, to znaczy pragniemy być tzw. pakerami. Jeżeli mimo wszystko nie zamarzyło się dla nas prezentowanie się jak Mariusz Pudzianowski czy Burneika – bardzo fajny Litwin z USA, musimy najzwyczajniej tylko odmienić swoje menu oraz do tego więcej ćwiczyć. Często nie ćwiczymy, ale tylko z takiej przyczyny, że jesteśmy przesadnie leniwi bądź najzupełniej nie mamy wolnych chwil. Bujda! Nawet znani przedsiębiorcy, którzy są pracoholikami znajdują czas na trening!

Trzeba zatem wreszcie zaprzestać poszukiwanie wymówek i zacząć wytężone ćwiczenia fizyczne.

Interesuje Cię, czym są moje źródła? Jeżeli tak, to należy wejść w wskazany link i tam odkryjesz dużo interesujących informacji na ten temat.

Można śmiało powiedzieć, iż filmy motywujące których na Youtube z całą pewnością nie brak są efektywnym motywatorem. No a poza tym, niesamowicie efektywna jest dobra muzyka, na przykład ta z jakże słynnego Rocky`ego.

Znajdź czas na trening w domu

sprzęt do ćwiczeń

Autor: Stefan Krasowski
Źródło: http://www.flickr.com

W zasadzie na ćwiczenia domowe absolutnie każdy może znaleźć czas, i nawet nie kosztem wypoczynku nocnego. W takim razie być może skromna siłownia w domu to doskonałe rozwiązanie? Jeżeli możemy ćwiczyć choćby klatę, bez ruszania się ze swojego domostwa, w sumie nie możemy poszukiwać żadnych wymówek. Tak naprawdę maszyny do ćwiczeń w swoim domu nie są bardzo tanie, w zasadzie to odczuwalny wydatek finansowy, lecz i tak należałoby odłożyć pieniądze i kupić sobie chociażby bieżnię. Bez paniki – tak czy siak odrobimy te koszty, chociażby na kosztach mających związek z medykamentami. Dobra rada, przeglądajmy regularnie gazetki z promocjami (przykład: ). Taką metodą można odnaleźć naprawdę ciekawe propozycje za niewielkie pieniądze.

Zmień styl życia

mężczyzna ćwiczący brzuszki

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego aż tak wielu Polaków wydaje aż tak znaczne sumy na zakupy w aptekach? Ciężko oskarżać statystycznego Nowaka o uzależnienie od leków. Można śmiało powiedzieć, że niemała w tym wszystkim „zasługa” kiepskiego stylu życia. Upraszczając – jeśli naszym ukochanym daniem jest pyszny, acz tuczący schabowy, a z aktywnością fizyczną mamy tylko do czynienia w telewizji, nie możemy przesadnie się dziwić jeśli będziemy mieli okazję po pewnym czasie wybierać pomiędzy wizytą w kinie, pyszną kolacją w gustownej restauracji czy jednak będziemy na nieszczęście zobowiązani zakupić leki. A na przykład preparaty na nadciśnienie tanie nie są.