Zdrówko

Jakim sposobem powinno się przeszczepić włosy? O jakich kwestiach pamiętać? Co jest najważniejsze?

Wykonywanie przeszczepu włosów jest znane od dość dawna, gdyż od 19 wieku. Dawniej jednakowoż takie metody były niedopracowane, przykładowo przeszczepiano paru milimetrowe paski owłosionej skóry, a nie dawało to zbytnio interesującego efektu estetycznego. Idea jest jednakowoż identyczna, co znaczy, że bierzemy włosy z jednej lokalizacji i wszczepiamy je w inne. Pomimo to, przeprowadza się to całkowicie odmiennie niż kiedyś.

Dzisiaj przeszczepiamy włosy używając malutkie transplanty, które są złożone z pojedynczych zespołów mieszków włosowych, a czasami i pojedynczych włosów. Ostateczny efekt jest rzeczywiście wyjątkowy. Jak mamy kłopot z wypadającymi włosami należy odnaleźć przyczynę tego typu stanu. Zlikwidować ją, co musi zagwarantować najlpsze efekty, ale czasem to się nie uda, ponieważ transplantacja włosów wcale nie jest taka łatwa.
terapia

Autor: Haltex
Można poddać się leczeniu chirurgicznemu, żeby uzupełnić wypadające włosy, ale należy sprawdzić, czy nie ma żadnych do tego przeciwwskazań, a do nich możemy zaliczyć, przykładowo cukrzycę, poważne choroby serca czy choroby zapalne skóry głowy.

Mnóstwo osób poszukuje fascynujących faktów na ten temat wątek. Dobrym pomysłem będzie odwiedzić nasz serwis. Naprawdę warto! Zobaczysz, że nie będziesz żałować!

Żeby przeszczepić najlepiej wybrać odpowiednią klinikę.

przeszczep włosów fue

Autor: Eveline Cosmetics
Źródło: Eveline Cosmetics
transplantacja włosów

Autor: MattysFlicks
Źródło: http://www.flickr.com
Im lepiej wyposażona, tym oczywiście lepiej. Im lepiej wykwalifikowany personel, tym bardziej znacząca szansa, iż dokonamy w tamtym miejscu zabiegu, który będzie dla nas satysfakcjonujący.

Taki jest z pewnością przeszczep włosów Fue, doskonały, najlepszy, można oczekiwać fantastycznych efektów. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób się na to decyduje, bo mają pewność, iż rezultat będzie najlepszy.