Zdrówko

Jakie suplementy dla sportowców stosować?

Kupujemy mnóstwo różnych produktów – tych, jakie są konieczne i nie bardzo. Często przyjmujemy o wiele więcej odżywek, aniżeli faktycznie potrzebujemy.
Wybór jest gigantyczny i niełatwo jest wybrać właściwe suplementy.

kreatyna activlab

Autor: Highland
Źródło: Sport-Shop.pl
I nic dziwnego, iż sporo trenujących osób zwyczajnie gubi się w tym wszystkim oraz w konsekwencji nie rozumie, co powinna stosować oraz z jakiego powodu. W efekcie kupujemy różne środki w nadziei, że pośród nich będą takie, które przyniosą oczekiwane efekty. Prawda jest taka, iż nie wymagamy wszelkich dostępnych na rynku odżywek. Rzecz jasna jeżeli jesteś zawodowym kulturystą czy też zwyczajnie chcesz maksymalnie wykorzystać wszystkie możliwości własnego organizmu, to w takim przypadku potrzebujesz zaawansowanych środków. Ale jeśli trenujesz „ dla siebie”, dla całościowej poprawy wyglądu lub zwyczajnie chcesz być fizycznie aktywny, to wymagasz tzw. kluczowych odżywek.
Kreatyna jest to do głębi przebadana substancja odżywcza, jakiej skuteczność potwierdza szereg badań klinicznych. To jeden z najbardziej znanych jak też poszukiwanych produktów na rynku suplementów. Kreatynę mogą stosować tak jednostki ćwiczące siłowo, jak także ci, którzy pracują nad własną wytrzymałością. W organizmie człowieka kreatyna (sprawdź mega ofertę kreatyna warte przeczytania) pełni mnóstwo funkcji biologicznych, zaś w szczególności jest buforem w przebiegu beztlenowej glikolizy, bierze udział w transporcie ATP w procesach aerobowych, a co najistotniejsze, jest odpowiedzialna za resyntezę ATP na tle intensywnych anaerobowych wysiłków.

Kreatyna Activlab przede wszystkim ułatwia podniesienie czystej mięśniowej masy, zwiększa siłę i wytrzymałość muskułów, a prócz tego sprzyja tak zwanej potreningowej regeneracji.