Zdrówko

Jakie możliwości mają kobiety, którym nie odpowiada wygląd swoich narządów intymnych.

Kobiety uwielbiają dbać o swój wygląd, jak się ostatnio okazuje coraz częściej także w intymnych miejscach. Tu tak naprawdę duże zamieszanie sprawiają porody, często się bowiem przytrafiają się rozmaite naderwania, jakie znacznie mogą zmniejszyć wygodę codziennego życia.

Niejednokrotnie panie są też zwyczajnie mało zadowolone z wyglądu swoich narządów, i tak jak poprawiają wygląd nosa czy piersi, to chcą prezentować się wszędzie ładnie. Często deformacje kobiecych narządów mogą powodować rozmaite problemy z bólem, duży wstyd i lęki przed bliskimi kontaktami.

Każda nasza strona www (https://meanderstomatologia.pl/stomatologia-zachowawcza) posiada wyłącznie interesujące wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długi czas, więc bez wahania kliknij także tutaj!

I w takim przypadku z pomocą przyjść może ginekologia estetyczna, która w ostatnim czasie bardzo intensywnie się rozwija. Coraz większa ilość pań decyduje się na zabiegi poprawiające wygląd ich kobiecości, i później są one bardzo zadowolone z efektów.

ginekologia estetyczna

Autor: Dennis Lucht
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów tego typu jest labioplastyka. Polega ona na skorygowaniu warg sromowych, które u części kobiet są źródłem ich kompleksów. Labioplastykę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, z reguły zabieg estetyczny – (kosmetolog lubin) tego typu trwał będzie około godziny. Nie ma konieczności pozostawania na noc w klinice, można kilka godzin później wrócić do domu.

Oczywiście jak przy każdej chirurgicznej interwencji konieczne jest przez jakiś czas pilnowanie, żeby się zbytnio nie przeciążyć, lecz nie trwa to długo. Efekty labioplastyki są bardzo trwałe, nie trzeba jej powtarzać, a naprawdę mogą odmienić życie kobiety, która się na coś takiego zdecyduje.