Dla dzieciaków

Jaka czapka dla bobasa?

W szafie noworodka nie może zabraknąć czapeczki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapka dla bobasów ochrania niemowlaka przed stratą ciepła (aż czterdzieści % ciepła ucieka poprzez głowę).

kliknij tutaj

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Jaka musi być czapka dla niemowlaka?
Gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl
Jaka czapka? Czapka powinna dobrze przylegać do główki potomka oraz mieć specjalne osłonki na uszy (czapeczka-pilotka) lub być głęboko osadzona. Istotne, ażeby dokładnie ochraniała czoło oseska w trakcie spacerów. Na co dzień najlepsze są czapki dziecięce Broel z bawełny, bez zbędnych zdobień, jakie mogłyby przeszkadzać dziecku (Zobacz więcej). Grubość czapeczki powinna uzależniona być od aury.
widok - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia zaleca się nakładanie cienkiej, bawełnianej czapki po kąpieli. koniecznie nałóż maleństwu czapeczkę przed pójściem na spacer w wietrzny bądź zimny dzień. Po wejściu do mieszkania musimy ściągnąć czapkę, ażeby malec się nie spocił, co mogłoby zagrażać przeziębieniem.
Dowcipne czapki dla maluchów.

Ten tekst wydaje się bardzo zajmujący? Jeśli tak, to sprawdź też pozostałe polecane prywatne szkoły podstawowe warszawa treści, ponieważ wydają się być tak samo ciekawe oraz wciągną Cię zupełnie.

Czapki dla dzieci nie muszą być bezbarwne a także jednostajne. Kiedy maluch podrośnie po czym będzie spacerować już o własnych nóżkach można fundnąć mu humorystyczną czapkę, której ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecinny gadżet możemy przyodziać na spacer lub w odwiedziny do przyjaciół czy rodziców. Barwne, bajeczne nakrycia głowy są z pewnością entuzjastyczniej noszone przez dzieciaki.

Malutka truskawka, krasnal czy pirat spowodują uśmiech na twarzy mijających was osób. Poza tym, to pomocny gadżet dla dziecka w okresie karnawałowym. Wystarczy dopasować stosowny strój a przebranie karnawałowe gotowe.