Dla dzieciaków

Jaka czapka dla bobasa?

W szafie noworodka nie może zabraknąć czapeczki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapka dla bobasów ochrania niemowlaka przed stratą ciepła (aż czterdzieści % ciepła ucieka poprzez głowę).

kliknij tutaj

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Jaka musi być czapka dla niemowlaka?
Gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl
Jaka czapka? Czapka powinna dobrze przylegać do główki potomka oraz mieć specjalne osłonki na uszy (czapeczka-pilotka) lub być głęboko osadzona. Istotne, ażeby dokładnie ochraniała czoło oseska w trakcie spacerów. Na co dzień najlepsze są czapki dziecięce Broel z bawełny, bez zbędnych zdobień, jakie mogłyby przeszkadzać dziecku (Zobacz więcej). Grubość czapeczki powinna uzależniona być od aury.
widok - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia zaleca się nakładanie cienkiej, bawełnianej czapki po kąpieli. koniecznie nałóż maleństwu czapeczkę przed pójściem na spacer w wietrzny bądź zimny dzień. Po wejściu do mieszkania musimy ściągnąć czapkę, ażeby malec się nie spocił, co mogłoby zagrażać przeziębieniem.
Dowcipne czapki dla maluchów. Czapki dla dzieci ( Sprawdź teraz) nie muszą być bezbarwne a także jednostajne. Kiedy maluch podrośnie po czym będzie spacerować już o własnych nóżkach można fundnąć mu humorystyczną czapkę, której ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecinny gadżet możemy przyodziać na spacer lub w odwiedziny do przyjaciół czy rodziców. Barwne, bajeczne nakrycia głowy są z pewnością entuzjastyczniej noszone przez dzieciaki.

Malutka truskawka, krasnal czy pirat spowodują uśmiech na twarzy mijających was osób. Poza tym, to pomocny gadżet dla dziecka w okresie karnawałowym. Wystarczy dopasować stosowny strój a przebranie karnawałowe gotowe.