Dla dzieciaków

Jak wyselekcjonować doskonały podarunek na pierwsze urodzinki?

Bardzo wielu z rodziców, również chrzestnych, nie za każdym razem do końca wie, jakie podarunki na roczek będą dla małego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, całkowicie inny musi być podarunek na roczek dla dziewczynki, natomiast inny podarek na roczek dla chłopca.

spacerówki

Autor: Skagerak Denmark
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Pierwsze urodzinki to na ogół ważna okazja, jaka wymaga wyboru jedynego w swoim rodzaju podarunku. Choć maluchy na ogół nie pamiętają tego dnia, to dobrze jest im podarować drobiazg, który będzie miłym wspomnieniem przez następne lata życia.

Każdy nasz odsyłacz (https://prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/) wiedzie jedynie do przydatnych witryn, na których możesz przeczytać o istotnych zdarzeniach. Nie zwlekaj, tylko kliknij w ten link!

temat podarunku dla malucha na roczek z całą pewnością spędza sen z oczu dziadków, bliski i dalszych znajomych a nawet rodziców. Istotne ażeby to było coś z czego dziecko się uraduje, co nie będzie leżeć i czekać na własny czas, dlatego że roczniak istotnie już cieszy się z rozmaitych rzeczy, ale w dalszym ciągu na wiele jest jeszcze nazbyt wcześnie.

sklep

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
klocki Wader – to mym sądem jeden z lepszych podarunków na roczek dla dziecka. Początkowo berbeć będzie burzyć (z uciechą) wszelkie zbudowane przez was wieże.

Czy umieszczone na danej witrynie (http://www.tablicowo24.pl/kategorie/potykacze/) teksty spodobały Ci się? Masz chęć na więcej? Zatem chcemy Ci przekazać, że już oczekują na Ciebie nowe wątki.

Jednak z czasem podpatrzy, jak stawiać jeden klocek na drugim i sam zacznie budować, a jest to bardzo wciągające. Klocki Wader z pewnością kształtują wyobraźnię natomiast wspólne stawianie wieży bądź innych budowli to doskonały pomysł na rodzinną zabawę. Ja rekomenduję klocki w torbie na zamek błyskawiczny nie zaś w pudle – łatwiej je schować, przenosić oraz utrzymać ład a i równocześnie dziecko również samo ochoczo wkłada a także wyjmuje klocki z torby.

temat

Autor: Gidge Uriza
Źródło: http://www.flickr.com
Pojazd pchacz. Samochód (lecz także bywają samoloty, auta dla dziewczyn a także chłopców, parowozy, pszczoły na kołach itd.) to kolejny super podarunek. Ma guziki, zatem dziecko chętnie się tym bawi. Poza tym ma solidne koła a dziecko może przysiąść i odpychać się nóżkami czy stanąć za autkiem i je pchać. Z całą pewnością też po paru miesiącach będzie próbować się odpychać na siedząco i będzie dużo radości z jazdy.

Właśnie z tej przyczyny sądzę, że za wcześnie na nabywanie rowerka na pierwsze urodzinki, bo w większości wypadków (poza wyjątkami) maluch samodzielnie zacznie się odpychać po upływie 2 lat, natomiast wcześniej to rodzic musi popychać.
Warto obejrzeć również spacerówki, albowiem roczek to czas na taki właśnie wózeczek.