Zdrówko

Jak usunąć cellulit? Czy są na to jakieś skuteczne i zdrowe metody? O jakich kwestiach powinniśmy wiedzieć?

Wiele osób pragnie schudnąć, niestety nie jest to proste. Jeżeli pomyślimy o wykańczających ćwiczeniach, to z pewnością nie będziemy bardziej zaciekawieni tematem, całe szczęście na chudnięcie wpływają masaże, które każdy może zastosować w swoim życiu.

Z pewnością

kobieta ze zmarszczkami

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

endermologia, co oznacza masaż podciśnieniowy, który wpływa na tkankę łączną skóry. To sprawia, iż tego rodzaju zabieg skutecznie może nas odchudzić, zlikwidować przeszkadzający nam cellulit, wymodelować sylwetkę a także poprawić kontury twarzy. Czym w sumie jest endermologia? Tego rodzaju masaż połączony z podciśnieniem polepsza metabolizm tkanki tłuszczowej, która jest oporna na ćwiczenia oraz dietę, jednocześnie zachęca do tworzenia włókien kolagenowych. Najbardziej pokaźne rezultaty osiągnąć możemy, jak decydujemy się na tego rodzaju zabieg w celu likwidacji cellulitu oraz wyszczuplenia i modelacji sylwetki.
Dzięki pobudzeniu metabolizm organizmu o wiele lepiej wyeliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, jaki stymuluje do odnowy biologicznej skóry, tak więc jest to zalecane również osobom, które chcą poprawić kontur twarzy oraz polepszyć elastyczność jej skóry. Dużo niezbędnych informacji: na czym polega zabieg endermologii. Taki zabieg jest również stosowany w leczeniu mięśniowych bólów, bólów kręgosłupa lub dolegliwości reumatycznych. Jak wygląda tego rodzaju zabieg? Pacjentka ubierana jest w kombinezon, jakie przylega do ciała, co sprawia, iż nie występuje bezpośredni oraz nieprzyjemny kontakt ze skórą. Masaż wykonuje się przy pomocy skierowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej.

Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, pomiędzy rolki zostaje wciągnięty

dieta na cellulit

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

fałd skórny, przemienia się w kształt fali. W tego rodzaju sytuacji skóra jest rolowana od wewnątrz a także na zewnątrz, co powoduje, że może wpływać na głębokie warstwy skóry, natomiast tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność masażu uzależniona jest od partii ciała. Do tego rodzaju zabiegu polecana jest najbardziej efektywna i bezpieczna metoda, najlepiej cavilipo. To jedyna polecana metoda do walki z otyłością oraz nadwagą. Najlepiej wybrać się do tego rodzaju kliniki i mieć na uwadze, że jak Cavilipo Warszawa oferuje najbardziej profesjonalne kliniki. Warto sprawdzić jakie: .