Zdrówko

Jak odczuwać intensywniejsze zadowolenie z życia seksualnego? Oto zabieg, który może dać ci większą seksualną satysfakcję

Czy wiesz czym jest zastrzyk orgazmu? Owo zagadnienie może być w różny sposób odbierane, lecz jak orgazm z pewnością kojarzy się z czymś przyjemnym. Faktycznie, wiąże się to z przyjemnością, ale nie bezpośrednio.

Kobieta

Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który już przeprowadza się w placówkach ginekologii plastycznej (klinika ginekologii plastycznej GynCentrum). Dlaczego więc zastrzyk orgazmu? Specjaliści są zdania, iż panie które decydują się na ten zabieg, mają o wiele większą szansę na zadowolenie z życia erotycznego. Punkt G to bardzo wrażliwa część erogenna kobiety. Chodzi o małe miejsce na tkance przedniej ściany pochwy, tam właśnie stykają się końce nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych.

Jeżeli interesuje Cię ciąg dalszy (http://www.inmed24.pl/elektrody-ekg-c9) naszego tematu zachęcamy do kolejnego artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twoje wątpliwości.

Niestety, często nie dość dobrze uwydatniony punkt G odpowiada za brak satysfakcji podczas stosunku seksualnego. Dlatego jest szansa, że im bardziej punkt G będzie uwydatniony, tym zadowolenie z seksu stanie się znacznie większe.

Zabieg taki jest polecany paniom, które posiadają problemy z orgazmem lub pragnęłyby czerpać dużą satysfakcję ze współżycia. Dzięki profesjonalnej wiedzy odpowiedniego ginekologa plastycznego jest to więcej niż prawdopodobne, również dla tych pań, które w miarę niedawno rodziły potomka, oraz te w czasie menopauzy (gdyż punkt G zmniejsza się z wiekiem. Zabiegowi powinny poddać się także panie, u których zdiagnozowano wadliwą budowę anatomiczną części intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna jest coraz bardziej popularna, panie bowiem posiadają dużo determinacji i wiedzą, czego chcą od seksu (dodatkowe informacje na stronie internetowej). Na czym właściwie polega zabieg?

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Augmentacja punktu G ma na celu wstrzyknięcie w przednią ściankę pochwy małej ilości substancji, jaka wypełnia tkankę.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie (https://spabaltica.pl/pl)? To oczywiście pokrewna tematyka, zatem bez wątpliwości również głęboko Cię zaabsorbuje!

Wstrzykuje się bardzo często preparat na bazie kwasu hialuronowego, czasem jest to tłuszcz własny kobiety. Najlepiej jest uzyskać go używając odsysania tłuszczu. Zastrzyk orgazmu robiony jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 20 minut. Celem tego zabiegu jest ujędrnienie przedniej ścianki pochwy, w konsekwencji czego jest ona bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka może współżyć już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu i mieć satysfakcję z życia erotycznego jeszcze przez następne dwa lata.