Zdrówko

Jak nowoczesne przyrządy i urządzenia urządzenia oraz przyrządy będą pomagać podczas wykonywania różnych kosmetycznych zabiegów.

Współczesna kosmetologia co rusz otrzymuje coraz to nowe możliwości, głównie za sprawą coraz nowocześniejszych urządzeń i sprzętów. Nawet starsze, od wielu lat znane zabiegi bardzo dużo zyskały, kiedy zaczęto używać podczas nich na przykład laserów czy innych zaawansowanych technologicznie przyrządów.

medycyna estetyczna

Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko po to, żeby zabiegi stawały się jeszcze bardziej bezpieczne i powodujące mniej skutków ubocznych. Kobiety często stawiają na szali nawet swoje zdrowie, żeby tylko pozostać piękną, a metody inwazyjne sprzed pewnego okresu czasu nie w każdym przypadku były niestety bezpieczne. Obecnie sprawy bezpieczeństwa są niezwykle istotne, sporej ilości jeszcze do niedawna używanych zabiegów już się nie robi, a te, które je zastąpiły są dużo skuteczniejsze. Na przykład do zabiegów tego typu można zaliczyć odsysanie tłuszczu (łącze). Wprawdzie nadal wykonuje się go dość często, lecz jest to technika o dużym stopniu inwazyjności i niestety powodująca spore powikłania, z tego też powodu coraz częściej zastępowana bywa przez techniki nieinwazyjne.
A jedną z tego typu technik, która daje naprawdę świetne efekty, jest liposukcja ultradźwiękowa (zobacz tu). W odróżnieniu od zwykłej liposukcji nie jest ona inwazyjna, więc wszystkie przykre efekty typu krwiaki czy zakażenia po prostu przy niej nie występują.

Zaintrygowały Cię poniższe treści? Niezwykle nas to raduje i jednocześnie zachęcamy Cię do wpisu autora (http://www.optegra.com.pl/Kliniki-Optegra/Rzeszow) po kolejną porcję szczegółów.

Liposukcja ultradźwiękowa używa fal o określonej częstotliwości do rozbijania komórek tłuszczowych. Tłuszcze, jakie się w ten sposób uwalniają, są następnie przesyłane do wątroby i tam przetwarzane na energię.

depilacja przy użyciu lasera

Źródło: foter.com
Ten rodzaj liposukcji można stosować praktycznie na każdą część ciała, jeśli się stosuje pewne zalecenia praktycznie nie będzie powodować ona żadnych skutków ubocznych. Zaawansowane urządzenia wkroczyły już jakiś czas temu w sferę depilacji, aktualnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, żeby się pozbyć zbędnych włosów będzie wykorzystanie lasera light sheer warszawa (interesujący wpis). Dzięki zastosowaniu światła o odpowiedniej długości mieszki włosowe są bardzo skutecznie niszczone, dając rzeczywiście dobre efekty.