Zdrówko

Jak funkcjonalny może okazać się kolagen i omega 3 tabletki i jak wpływają na poprawę kondycji ciała i innych dolegliwości?

Doskwiera Ci starzenie się skóry i strata jej elastyczności? Pragniesz znów czuć się młodo i czuć się wyśmienicie? Przekonaj się co możesz poczynić by pozyskać młodość!
Jak powszechnie wiadomo na takie dokuczliwości odpowiedni jest kolagen.

pomieszczenie laboratorium

Autor: Tekniska museet
Źródło: http://www.flickr.com
Kolagen morski w formie do rozpuszczenia w wodzie, otrzymujemy z ryb morskich. Dzięki właściwościom błonotwórczym kolagenu na powierzchni naszej skóry wytwarza się specjalny film z kolagenu – który skutecznie ochrania nas przed niezmiernie niekorzystnym wpływem otoczenia. Wytworzona w ten sposób specjalna warstwa ochronna utrzymuje dobry poziom nawilżenia naszego ciała oraz skutecznie wygładza skórę – nadając jej aksamitny dotyk. Kolagen morski znajduje zatem swoje zastosowanie w rozmaitych kosmetykach do pielęgnacji ciała, a mianowicie o działaniu regenerującym oraz odmładzającym, bo daje świeżość, gładkość i sprężystość skóry.

Jeśli szukasz podobnej ciekawej informacji, sprawdź pod adresem (http://www.ratynscystomatologia.pl/), tu też na pewno będzie właśnie to, czego poszukujesz.

Dosyć dobrze znany jest też pierwszy w naszym państwie kolagen do picia z mocą antyoksydantów. To ciekły kolagen do picia wSPArty o wspaniałą moc wartościowych antyoksydantów np. pochodzących z borówki amerykańskiej i lukrecji. Kolagen uzyskiwany z ryb bardzo dobrze odzyskuje luki kolagenu w naszym ciele, dostarczając mu niepomiernie cennych dla naszego zdrowia aminokwasów. Jak powszechnie wiadomo wydzielanie kolagenu maleje wraz z biegiem lat, i to jest znacząco mniejsza już nawet od prawie 25 roku życia, a natomiast po 50 roku życia stan ten niezwykle gwałtownie przyśpiesza. Pojawiają się pierwsze symptomy starzenia m.in. : zmarszczki, dolegliwości stawów oraz mięśni podczas wysiłku, a także wzrost tkanki tłuszczowej.

dolegliwość

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
Aby czuć się dobrze i posiadać niezawodnie prosperujący organizm warto także zapoznać się z preparatem jakim jest omega 3 tabletki. Powoduje on w naszym organizmie sporo ważnych ról, a kluczowe z nich to, że tworzy podstawy naszego mózgu, który do swojego właściwego funkcjonowania potrzebuje tłuszczów.

Kwasy omega 3 tabletki, przede wszystkim DHA, liczą sobie 60 procent tłuszczów niezbędnych mózgowi. Kwasy omega 3 tabletki są nam do tego potrzebne do budowy błon komórkowych . Są odpowiedzialne także za prawidłową funkcję siatkówki naszego wzroku, bo właśnie jest tak, że oba kwasy stanowią jej bazę tłuszczową.