Bez kategorii

Jak funkcjonalnie oraz bez szwanku brać sterydy?

Sterydy są środkiem często używanym przez kulturystów czy też sportowców. Na rynku możemy odkryć wiele typów sterydów, chociaż najważniejszym z nich jest testosteron. To właśnie na jego podstawie zaistniało mnogość środków i substancji, które pomagają w strukturze mięśni oraz masy.

siłownia - ćwiczenia

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najczęściej wykorzystywanych testosteronów jest testosteron enantat.

Jeżeli pragniesz uzupełnić swą znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj tu leczenie profilaktyczne zębów warszawa kolejne wiadomości. Należy kliknąć w podany link.

Jest ona niezmiernie silnym i wydajnym środkiem, niemniej żeby używać go bezpiecznie powinno się przestrzegać kilku niezmiernie znaczących zasad, bo jego nieodpowiednie stosowanie może wywołać rozliczne skutki uboczne, takie jak na przykład nadmierne owłosienie, trądzik bądź ginekomastia, jaką przejawia się nieprzyjemnym swędzeniem a nawet bólem w okolicach sutków. Niemniej jednak tych przykrych skutków ubocznych wolno naturalnie uniknąć.

Poleca się stosowanie testosteronu enantat w najwyższym stopniu dwa razy w tygodniu, gdyż dzięki temu wolno bez trudu nadzorować jego stężenie w krwi. Standardowa dawka, jaką wolno przyjmować to blisko 250mg do 10000mg. Dawka ta uczyni bezpieczny wzrost masy mięśniowej i jednocześnie będzie bezpieczna.Innym częstokroć użytkowanym testosteronem jest testosteron cypionat, który w porównaniu z enantatem nadaje więcej energii. Ze względu na nieco większą retencję wody stosowanie cypionatu zezwala na uzyskanie masy mięśniowej wyższej jakości.

siłownia

Autor: Varevo Designs
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście on również zdoła sprawić liczne skutki uboczne, dlatego bezsprzecznie nie należy przekraczać zalecanej przez fabrykanta dawki. Wypada wykorzystywać go precyzyjnie z jego przeznaczeniem i w ściśle wyznaczonej ilości.

Stosowna dawka cypionatu to 250mg do 800mg i nie należy jej przekraczać, bowiem przyjęcie większej dawki zdoła sprawiać poważne skutki boczne. Środek ten nie jest też zalecany kobietom, wobec tego Panie biorące sterydy powinny zdecydować się na branie innego rodzaju specyfiku.

Dodatkowe fakty o tym obszarze tematycznym zdobędziesz w różnych serwisach, lecz znacząca witryna (https://www.hospicjumkatowice.pl/opieka/opieka-paliatywna-w-domu.html) jest jedynie jedyna! Sprawdź nas!

Dzięki odpowiedniej ilości sterydów i nie przekraczania przepisywanej dawki jest dozwolone czuć się bez ryzyka a równocześnie dostrzegać wystarczające rezultaty w przyroście masy albo mięśni.