Bez kategorii

Jak być piękną i zdrową?

Olej kokosowy jest to wysokiej jakości preparat tłoczony na zimno. Na skutek całej gamie zastosowań, jest uważany za najzdrowszy a także najbardziej wielozadaniowy olej na świecie.

apteka samoobsługowa

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Niezrównany, tak w kuchni, jak też w codziennej pielęgnacji.

Olej kokosowy zimnotłoczony możemy użytkować w rozmaitych postaciach. Jest kapitalnym dodatkiem do sałatki jak też zdrowym substytutem margaryny. Dzięki wielkiej trwałości na dużą temperaturę, doskonale sprawdzi się przy smażeniu, nadając potrawom lekki, kokosowy smaczek.

Hej, sprawdź to dom seniora łódzkie, jeżeli jeszcze nie wiesz o tej ciekawej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Jest głównym elementem zdrowej diety – bańki chińskie. Oprócz wielu użyć spożywczych, olej kokosowy zimnotłoczony jest to niezastąpiony specyfik pielęgnacyjny. Sprawdzi się jako krem, nawilża nie powodując przy tym podrażnień, nawet w wypadku ogromnie delikatnej skóry. Ponadto mieści naturalny słoneczny filtr. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż większość tradycyjnych kremów z filtrem jest toksyczna dla naszej skóry a także stanowi większe zagrożenie nowotworem, aniżeli słońce, przed którym chroni. Olej zostawia cerę gładką oraz nawilżoną. Dzięki cechom bakteriobójczym, przeciwbakteryjnym a także łagodzącym, pomaga w walce z trądzikiem i innym kłopotami skórnymi. Naniesiony na włoski dogłębnie je odżywia. Powoduje, iż są błyszczące a także mocne, do tego regenerując rozdwojone końcówki – .

Natomiast bańki chińskie jest to efektywny sposób na pozbycie się dla przykładu cellulitu.

masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry a także odnajdujących się pod nią tkanek, świetnie polepsza ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie jedynie skórkę pomarańczową, lecz również rozstępy.