Sprzęciwo

Innowacyjne zastosowania kamer o jakich nie miałeś wyobrażenia

Schowana kamera DV Pen to kamera, jaka zapewnia znaczące bezpieczeństwo użycia. Przez zainstalowanie jej w długopisie, jaki możemy mieć stale przy sobie albo pozostawić w mieszkaniu. Następny dzisiejszy sprzęt to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na przydatną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki wspaniałym parametrom i dodatkowo aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwotny nowomodny sprzęt , jakim jest długopis z kamerą mieści w sobie zintegrowaną szpiegowską mini kamerę . Pozwala ona na dyskretną rejestrację otoczenia z niesłychanie rzetelną rozdzielczością, generując przejrzysty obraz. Rejestrowane są również tony z otoczenia, co pozwala na zebranie dokumentu mobbingu, dowiedzenia oszustwa, lub nagranie ważnego spotkania w sposób ogromnie dyskretny.

Wbudowana pamięć o objętości 4GB pozwoli na wolne nagranie rozmowy a czas pracy sprzętu waha się od 1 do 1,5 godziny. Porozumiewanie się z komputerem za usługą interfejsu USB pomoże bez trudu zgrać i powielać filmy i fotografie. Drugi za to nowy aparat to nowoczesna kamera sportowa 720×480 o małych rozmiarach, jaka zezwala na komfortową i baczną rejestrację otoczenia, dzięki pierwszorzędnym parametrom i dodatkowo aktywacji nagrywania tonem wykrytym w otoczeniu.

Najlepszy komponent urządzenia, czyli matryca nagrywa obraz dobrej jakości, wygładzony i ewidentny. kamera samochodowa z GPS nadaje się w podobny sposób do rejestracji obrazu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia. Mini kamera sportowa notuje również tony otoczenia za pomocą wbudowanego, czułego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Informacje w formie plików AVI zapisywane są na wymiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na laptopa zdarza się je obejrzeć na opcjonalnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas notowania przy naładowanych akumulatorach wytrzyma około godzinę, co zezwoli na swobodne nagranie spotkania czy rozmowy.

Produkt, jakim jest długopis z kamerą polecany jest odbiorcom poszukującym godziwego sprzętu szpiegowskiego, podstępnie ukrytego w długopisie, który dostępny jest w przystępnej cenie. Łatwa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to olśniewające rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania znaczącej konwersacji, otrzymania dowodu bądź nagrania filmu z wyprawy rowerowej.