Zdrówko

Ginwkologia estetyczna, czyli jak cieszyć się kobiecością do dojrzałych lat

Każda z pań, już od najmłodszych lat, pragnie idealnie się prezentować. Da się zaobserwować to na przykładzie zachowania kilkuletnich dziewczynek, które chcą stać się jak mama: zakładają mamine obcasy, malują się pomadkami, przymierzają zabrane z garderoby mamy spódnice.

Później staje się to jeszcze bardziej widoczne: w czasie pokwitania dziewczęta zaczynają pasjonować się ubraniami, naprawdę się malują, chodzą regularnie do fryzjera itd.. Wiek dojrzały to szczyt zachowań, jakie łączone są z troszczeniem się o wygląd: zabiegi upiększające, kremy z elastyną, odejmujące lat uczesania i o wiele więcej. Jednakże podczas tej pogoni za wyglądem twarzy, włosów oraz figury, panie zapominają o trosce o sedno kobiecości.
słońce

Autor: Salvequick
Źródło: Salvequick

W naszym dość staroświeckim kraju o pewnych kwestiach po prostu się nie opowiada – nikt, a właściwie żadna z kobiet na forum nie dzieli się, iż kupiła sobie nowe piersi albo odessała tłuszcz – to nadal zostaje w strefie niedomówień.

Kliknij raźno ten odnośnik – odnajdziesz w tamtym miejscu równie cenne wiadomości. To wciągający wpis (http://www.naszeden.pl/produkty-bezglutenowe), który także jest warty zainteresowania.

Jednak pomimo iż o tym się nie mówi, coraz więcej pań korzysta z terapii, które jeszcze niedawno były abstrakcją – kobiety te, świadomie troszczące się o swoją kobiecość, poddają się nowatorskiemu zabiegowi, jakim jest operacja plastyczna pochwy (tutaj). Cóż to jest? Wydawać się może – po co operować coś, czego prawie nikt nie ogląda? Okazuje się, że jest mnóstwo powodów. Operacja plastyczna pochwy znacząco podnosi estetykę tej części ciała – pochwa może nieść ślady po przebytych porodach albo chorobach. Zabieg czyni możliwym powrót do stanu sprzed kilkudziesięciu lat – pochwa stanie się na powrót jędrna, co ma ogromny wpływ na poziom satysfakcji z kontaktów seksualnych. Zazwyczaj ta operacja pozwala na poczucie się znów pełnowartościową kobietą, dodaje kobietom wiary w siebie. Tutaj więcej: ginekologia estetyczna.

Ginekologia estetyczna proponuje mnóstwo zróżnicowanych terapii, dostosowanych do potrzeb pań w różnym wieku, po ciężkich chorobach, ciążach i tak dalej.

Przechodząc do sedna kwestii – ta praktyczna propozycja (https://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/mezoterapia-wroclaw/) prezentuje trochę inny punkt widzenia na tę problematykę, niż to zostało przedstawione w artykule, który w tym momencie przeglądasz.

Ta dość młoda gałąź medycyny rozwija się bardzo szybko, pozyskując rzesze usatysfakcjonowanych klientek.

Szeroko rozumiana ginekologia estetyczna to zabiegi poprawiające jędrność pochwy, likwidujące przebarwienia, napinające skórę, albo ujmujące lat okolicy intymnej. Opłaca się zapamiętać, że prawdziwa kobiecość to nie jedynie młoda twarz oraz lśniące włosy.