Zdrówko

Ginekologia estetyczna oraz nowezabiegi

Ginekologia estetyczna jak też jej zabiegi stają się coraz to bardziej popularne pośród pań po ciąży albo w czasie menopauzy. Na pewno nie są już kwestią tabu, a sposobnością na drugą młodość niewieściego ciała.

Nowatorski laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest aktualnie do małej liczby gabinetów medycyny estetycznej. Opiera się na nieinwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścian pochwy, modelując ją, nadając elastyczność oraz właściwe nawilżenie. Zabieg – zobacz – laserem jest o dużo mniej inwazyjny od skalpela, co znacznie redukuje czas rekonwalescencji. Wykonywany jest poprzez wprowadzenie do wnętrza pochwy specjalnej końcówki zaopatrzonej w skaner. Laser wpływa bezpośrednio na ścianki waginy modelując je, nadając pierwotną elastyczność oraz odnawiając włókna kolagenowe. Poprzez ciepło emitowane przez laser komórki kurczą się, a w ich miejscu powstają inne kolagenowe komórki. W efekcie tkanki pochwy stają się bardziej elastyczne jak też ściśnięte.

Zabieg laserem

Autor: Optopol
Źródło: Optopol

Efekt zabiegu jest widoczny po miesiącu i utrzymuje się przez okres dwóch lat. Zależnie od stanu organów rodnych kobiety, starczy jedna wizyta w gabinecie medycyny plastycznej bądź zabieg trzeba ponowić od dwóch do czterech razy w ciągu czterech tygodni. MonaLisa Touch to strategia niskoinwazyjna a także zupełnie bezbolesna, a sam zabieg, po uprzedniej konsultacji lekarskiej trwa 5-10 minut. Zapoznaj się z ofertą zabiegów laserowych.

Zabiegi przeprowadzane za pomocą MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji a także odmładzaniu organów płciowych kobiet. Dla podniesienia ich komfortu życia erotycznego, w szczególności po porodzie siłami natury, zmianach będących efektem procesów starzenia się oraz menopauzy, a dodatkowo dla kobiet, które cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, częste podrażnienia, suchość jak też świąd waginy, boleść jak też obniżenie jakości życia erotycznego, zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia może znacząco poprawić stan zdrowia pań jak również wpływa na zmniejszenie obwodu waginy, dzięki czemu doświadczenia seksualne obojga małżonków nabierają na intensywności.

Laser MonaLisa Touch nie może być stosowany u pań w czasie trwania menstruacji, będących w ciąży jak też w trakcie trwania terapii nowotworowej. Również niezaleczone zakażenia narządów rodnych stanowią przeciwwskazanie do zrealizowania zabiegu.