Bez kategorii

Forma na wakacje

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że niedawno skończyły się Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pomyśleć nad letnią formą.

Do lata jeszcze pół roku, a zatem dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmodyfikować jadłospis. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują odmienić swój wygląd w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, bo poprawianie sylwetki wymaga dużej liczby dni mocnej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

Żeby rozpisać sobie właściwy plan ćwiczeniowy oraz sposób żywienia, trzeba poszukać wskazówek w cyberprzestrzeni. Trzeba bezwzględnie wiedzieć, że każdy jest inny i nie można ściągać treningów i jadłospisów mistrzów bez modyfikacji. Nie czytaj bezwartościowych pisemek kolorowych, gdzie w każdym odcinku oferuje się podobno wspaniałe metody na dużą masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie rzeczy są abstrakcyjne, nawet przy łykaniu najnowszych odżywek.

Zainteresował Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to w najnowszym wpisie (https://www.progline.pl/kategoria-produktu/pesety/pincety-do-rzes/) także znajdziesz coś, co będzie godne Twojej uwagi. Kliknij zatem tu!

Ale pewne suplementy są warte zakupienia, poniżej prezentujemy kilka odmian. Zobacz też L-glutamina.

Thermo fat burner
Tego rodzaju artykuł jest wart zakupu. Klasyczny suplement diety na odchudzanie zwykle ma w sobie parę popularnych związków, które wzmagają spalanie tłuszczu – np. kofeinę. Z wielu badań wynika, że takie suplementy wykazują mocne działanie energetyzujące, to znaczy wzmacniają psychikę ćwiczącego, a ich efektywność jest raczej mała. O ile masz kłopoty z sercem, lepiej nie bierz takich rzeczy, bo znaczna ilość pobudzaczy może przynieść złe samopoczucie. Sprawdź również odżywki białkowe.

Baton białkowy
Głównymi nieprzyjaciółmi osoby, która planuje utrzymać szczupłą sylwetkę, są rzecz jasna słodkości. Mało kto wie, że cukier jest dużo groźniejszy dla zdrowia i szczupłości niż szkalowany tłuszcz. Jeżeli dręczy cię ogromna ochota na zjedzenie czegoś smacznego najlepiej jest nabyć parę dobrych batonów białkowych. Tego typu produkty są zwykle produkowane z białka mlecznego oraz słodzików i aromatów.

Zaciekawił Cię poniższy komentarz z witryny? Jeśli się z nim nie zgadzasz, to zapraszamy do polemizowania. Każda wymiana myśli jest mile widziana.

W Polsce można kupić spore spektrum smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy znajdzie sobie swój ulubiony wspaniały smak.

Źródło: