Zdrówko

Farmaceutyki, suplementy a także kosmetyki dostępne online

Co oprócz leków na przeziębienie i przeciwgorączkowych winno się znaleźć w domowej apteczce? Czy macie pojęcie jak istotna dla naszego organizmu jest witamina D3?
Należyte stężenie witaminy D w układzie przySPArza się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i właściwej pracy mięśni.

Lateksowa poduszka profilowana

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Poza tym, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz zębów, ułatwia wchłanianie fosforu a także wapnia z przewodu pokarmowego. Witaminka D bierze także udział w procesie rozdziału komórek, pozwala obniżyć niebezpieczeństwo upadku związane z niestabilnością postawy oraz osłabieniem mięśni. Vitrum D3 forte są to kapsułki zawierające witaminę D3 rozrobioną w oleju z krokosza barwierskiego, co upraszcza wchłanianie tej witaminy. Vitrum D3 przeznaczony jest dla osób dorosłych, w tym kobiet planujących ciążę, w ciąży jak też matek karmiących piersią a także osób po 60 roku życia do powszedniego przyjmowania przez cały rok. Vitrum D3 forte obejmuje 2000 j.m. witaminy D, dzięki czemu łatwiej będzie podtrzymać jej odpowiedni pułap w układzie. Dorośli, panie przewidujące ciążę, w ciąży oraz karmiące naturalnie, jednostki po 60 roku życia powinny przyjmować 1 kapsułkę na dzień.

travisto

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic
vitrum d3

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Następnym lekiem jaki powinien się znaleźć w naszej apteczce jest środek wspomagający trawienie.

Czy posty stworzone na tej witrynie uzależnienie od hazardu test w pełni Cię uradowały? Mamy nadzieję, że tak. Jednak, jeśli pragniesz więcej, to wejdź tu.

Może to być dla przykładu Travisto (link do strony). To suplement diety bogaty w składniki naturalne, jakie wspierają trawienie tłuszczów oraz utrzymanie zdrowego pokarmowego układu.

3 wyciągi roślinne: z ziela karczocha, mięty pieprzowej, z ostryżu długiego i ekstrakt z owoców kopru wspomagają pracę jelit, dróg żółciowych oraz wątroby. Dodatkowo aktywizują wydzielanie soków trawiennych.