Dla dzieciaków

Ever after hight – nowy bardzo interesujący projekt promowanej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, jaka działa w branży zabawek. Jest to firma światowa, jej towary są dystrybuowane na całym świecie, albowiem firma ma naprawdę duży asortyment przeróżnych zabawek dla dzieci.

Lalka barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawostką jest to, iż firma (zobacz polecamy stronę www.rehafit.org/ w wolnej chwili) Mattel ma najogromniejszy przychód ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Bez wątpliwości więc wolno ogłosić, że wydatnie wyróżnia się ona z innych firm w tej branży.

By przeglądnąć następny ciekawy artykuł (https://manima.pl/pl/products/zabawki/edukacyjne/dumel-odkrywczy-domek-21355) na ten temat, wejdź w ten link — tam wyszukasz sporo ciekawostek.

Jednym z nowych projektów tej wywrotowej firmy jest ever after hight (barbie ever after high). Jest to spin-off niezmiernie atrakcyjnej serii lalek Monster Hight, które cieszą się wielką renomą wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight możemy obecnie odkryć praktycznie w każdym większym i mniejszym sklepie z zabawkami. Z pewnością ever after hight też wzbudzi wielkie zainteresowanie, bowiem już teraz zyskuje sobie coraz większą glorię, jaka narasta z dnia na dzień. Mówiąc krótko historia ever after higt opowiada o nastoletnich pociechach najbardziej znanych oraz lubianych postaci z bajek, które dziennie muszą borykać się z rozmaitymi zadaniami licealnymi. Na co dzień uczą się oni w Akademii, w której panuje istotny podział między uczniami.

Lalka Barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jedni z nich są Royalsami, którzy pragną dążyć szlakami swoich znakomitych rodziców i dzięki nim budować swoją przyszłość, a drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku zaszczytnych rodziców, lecz pragną sami osiągnąć pomyślność w życiu, wobec tego dążą oni osobistą, wykutą przez siebie ścieżką. Przykładowo jedną z postaci ever after hight jest Madeline Hatter. Jest ona córką Szalonego Kapelusznika oraz znajduje się po stronie Rebelsów, chociaż to ledwie kilka ciekawostek na temat tej nadzwyczajnej postaci. Bez wątpienia nowiuteńki projekt firmy Mattel wzbudzi ogromne zaciekawienie i niezmiernie prędko stanie się następnym hitem na rynku. Więcej wiadomości na temat owego projektu można odszukać w Necie, przykładowo na przeróżnych stronach poświęconych Ever After Hight.