Bez kategorii

Elektryczny papieros – zdrowszy odpowiednik tradycyjnych produktów nikotynowych

Współcześnie coraz powszechniejsze stają się elektryczne papierosy, i jest tak nie bez przyczyny. Emitowana przez nie para wodna w miejscu rakotwórczego dymu nie szkodzi tak mocno jak standardowe papierosy ani palaczowi, ani jednostkom w pobliżu w postaci tak zwanego biernego palenia, a dostarcza porównywalnej dozy nikotyny.

e-papierosy

Autor: christopher cornelius
Źródło: http://www.flickr.com
Równocześnie różne funkcje papierosa są zachowane – przynoszą one nikotyny, tworzą okazję do towarzyskich okazji, potrafią nawet być równie fotogeniczne.

Ten wpis jest emocjonujący, jednak warto poznać również inne takiego typu posty. Z tego powodu zobacz przykłady (https://www.e-herbata.pl/herbaty-zielone-c-17.html), które także okażą się dla Ciebie wartościowe.

Niektórzy specjaliści porównują szkodliwość nikotyny zażywanej w ten sposób do systematycznego spożywania kawy. W wybranych państwach, chociażby Malezji, stanowią nawet produkt medyczny, ponieważ eliminują wiele negatywnych skutków tradycyjnego palenia.

Elektryczny papieros może być dostępny w wysoce różnorodnych wersjach dizajnerskich – od powszechnych cienkich papierosów bądź kształtów pióra wiecznego aż po wysoce estetyczne imitacje fajek. Pod względem konstrukcji stanowi urządzenie do inhalacji – wdychany jest tzw. e-liquid, czyli roztwór nikotyny w glicerynie , a także glikolu propylenowym, czasami z dodatkiem wody i aromatami (sklep.epapierosy-asumpt.pl/16-liquidy). Liquid do e papierosa przechowywany jest w wymiennym kartridżu, który da się bezproblemowo uzupełniać. W dalszej kolejności podgrzewany jest atomizerem, gdzie również dochodzi do przenikania ze związkami aromatycznymi.

Ponieważ elektryczny papieros jest ładowany energią elektryczną, pożyteczny będzie przetestowany akumulator. Teraz można również często podłączyć go również do USB w urządzeniu elektronicznym w zamiaru naładowania baterii.więcej rtg kraków rtg krakówPrzed zakupem elektrycznego papierosa najlepiej zapytać sprzedawcy o to, co by polecał – wbrew pozorom dane modele nie są rekomendowane początkującym użytkownikom ze względu na wysokie wymaganie konserwacyjne , jak również nieco wyraźniej złożoną budowę (sklep.epapierosy-asumpt.pl).

liquid do papierosa elektronicznego

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od decyzji poszczególnego modelu, e-papieros to zdecydowanie lepsza alternatywa – mniej kosztowna od wypalania tradycyjnych papierosów, nieszkodliwa dla otoczenia oraz palacza, na ogół o ciekawszych możliwościach zapachowych. Trzeba mimo to pamiętać, że dalej nie są one w wszystkim miejscu mile widziane – w wielu polskich przestrzeniach publicznych, chociażby w galeriach sztuki, autobusach i podobnych środkach transportu , jak również przedszkolach ich stosowanie jest zabronione.