Sprzęciwo

Dzięki kamerze sportowej można efektywnie filmować swoje osiągnięcia ekstremalne

Sport jest hobby emocjonującym i ciekawym, zapewnia wiele interesujących doznań. Niektórym ludziom zależy na tym, aby swoje wyczyny sportowe zapisać i móc następnie oceniać na spokojnie, dzielić się doświadczeniami z innymi sportowcami lub najzwyczajniej mieć pamiątkę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się kamery sportowe. Są one dobrym wyborem w wypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Takowa kamera sprawia, że robienie filmów na wszelkiej maści wyjazdach jest dużo przyjemniejsze. No dobra, to jakie z kamerek są moim skromnym zdaniem godne uwagi? To znaczy nie mówię, iż może jestem ogromnym znawcą, jednak uważam, że jestem w stanie zarekomendować coś solidnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Na samym początku pragnę polecić szczególnie kamerkę sportową firmy Sony, czy np. kamera GoPro Hero 4 Silver. Moim skromnym zdaniem sony action cam jest chyba pod każdym względem fantastyczną kamerką sportową. Zabrałem ją na wyjazd w góry – chodzenie po pięknych górach z akurat tą kamerką spowodowało, że mam teraz przepiękne filmy. Sama jakość filmu jest naprawdę kapitalna, coś niesamowitego! Na udźwiękowienie również nie mam prawa się uskarżać. Co prawda przesadnie tanio to na pewno nie jest, lecz trudno zakładać, że natrafimy na fajniejszą opcję. Tzn. kolejny produkt, który chciałbym nieco opisać także jest godny uwagi…

Profesjonaliści są jednak jednomyślni, że najlepsze kamery gatunku Point-of-View, tworzy firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero.

Interesuje Cię zamieszczony w tym portalu materiał? Kliknij zatem dodatkowo tu oraz sprawdź więcej info na opisywany problem.

Debiutujący w roku 2014 model GoPro Hero 4 black może pochwalić się wybitnymi właściwościami, które umieszczają go w samej czołówce. Kamera ta jest dość kosztowna, jednak może pochwalić się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, na przykład szybkością nagrywania filmów w dobrej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz ekranem dotykowym.