Zdrówko

Dobry kardiolog zasugeruje Ci, co zrobić, żeby utrzymać serce w doskonałej formie na długie lata

To niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych narządów naszego ciała. Gdyby nie jego aktywność krew nie byłaby w stanie docierać do komórek.

bezpieczeństwo

Kardiolog

Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety w dobie XXI wieku na serce czatuje wiele niebezpieczeństw. Napięcie, niewłaściwa dieta, brak ruchu – wyliczać można bez przerwy. Skutek? Niejeden kardiolog Kardiolog – parawan rtg alarmuje: w niepokojąco szybkim tempie rośnie ilość ludzi walczących ze schorzeniami wieńcowymi. Jak ich uniknąć? Po pierwsze trzeba zatroszczyć się o swą sylwetkę i pozbyć zbędnych kilogramów. otyłość sprzyja powstawania arteriosklerozy, nadciśnienia a także znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia udaru mózgu. Nie zapominajmy o jednej „starej,” doskonale wszystkim znanej zasadzie: ruch to zdrowie – dowiedz się więcej o kardiologu. Wcielajmy ją w życie codziennie. Następną niesłychanie ważną kwestią są niezaprzeczalnie nałogi.

Kliknij tutaj i zdobądź więcej info (https://apteczka-madrali.pl/) na prezentowany tu temat. Takie wiadomości także wzbudzą Twoje zainteresowanie, zatem nie zastanawiaj się długo, tylko przeanalizuj to zagadnienie.

Palenie papierosów wywiera negatywny wpływ na wydolność płuc. Ogranicza albowiem ich zdolność do natleniania organizmu. Paczkę Malboro warto zastąpić owocami, zwłaszcza zaś jagodami.

Czemu? Zawierają one mnóstwo flawonoidów. Owe związki pełnią funkcję „strażnika” układu sercowo-naczyniowego. Chronią tłuszcze przed utlenianiem oraz rozszerzają ściany naczyń.