Zdrówko

dbałość o właściwe odżywianie

Od dawna wiadomo, że dbanie o właściwe, zdrowe żywienie jest ważna dla harmonijnego wzrastania, także podtrzymania dobrego stanu zdrowia. Umożliwia ustrzec się wielu chorób, które rozwijają się niekiedy przez dużo lat, jako skutek spożywania przesadnej, lub zbyt małej ilości przeznaczonych pierwiastków żywnościowych.

owoce

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Ekologiczna woda (www.zdrowie-dom.pl/home/13-jonizator-wody-aquator-silver-.html) kokosowa jest całkowicie naturalna, czysta biologiczne, a także pełna niezbędnych dla naszego ustroju soli, witamin i mikroelementów. Wspaniale substytuuje mleko i napoje izotoniczne. Jest bezbarwna, nieraz trochę mętna, zabarwiona na biało i prawie całkowicie pozbawiona tłuszczu. Im młodszy kokos, tym sporzej wody mieści. Woda – przenieś mnie do strony – kokosowa jest dostatnim zdrojem wielu pierwiastków mineralnych, m.in. potasu, magnezu, wapnia, fosforu i sodu. Woda kokosowa działa jak napój izotoniczny, nawadnia system i koryguje niedostatki elektrolitów podyktowane wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Obejmuje ona znacznie więcej potasu niż większość pozostałych napojów energetycznych i izotonicznych, a również charakteryzuje się niższą zawartością sodu. Dzięki temu dopomaga naszemu systemowi prędzej się zregenerować i nabrać sił przed dodatkowymi wyzwaniami. Bardzo dobrze nadaje się dla sportowców w trakcie nasilonego wysiłku. Ekologiczna woda kokosowa jest antyalergiczna, nie zawiera laktozy ani cholesterolu. Do tego ma niższą zawartość tłuszczu aniżeli mleko, a jednocześnie jest od niego bardziej pożywna. Woda pochodząca z środka młodego zielonego kokosa ma skład podobny do osocza krwi – nasz typ: ekologiczna woda kokosowa.

zdrowe przekąski

Autor: TOK TOK
Źródło: TOK TOK
Kokos i woda kokosowa świetnie wpływa na formę karnacji, nadają skórze blasku, jędrności i gładkości. Kokos działa doskonale na serce, dostraja cholesterol, wspiera w utrzymaniu wagi ciała, oczyszcza system z toksyn i bakterii. Przydaje siły, zwiększa metabolizm. Energetyczny baton kokosowy nie włącza żadnych sztucznych uzupełnień i polepszaczy Wytwarzane są w taki sposób, aby nie pozbawić ich atutów odżywczych. Idealne dla sportowców, osób spędzających czas aktywnie, również dla każdych szukających pożywnej i niezwykle pysznej przekąski –