Zdrówko

Czy kulturysta powinien stosować suplementację? O jakich kwestiach musi pamiętać? Co jest najistotniejsze?

Suplementy dla kulturystów faktycznie działają, ale warto mieć do nich odpowiednie podejście, a dodatkowo ważne są regularne treningi na siłowni. Nie zastąpią one standardowego treningu, więc nie należy ich traktować jak “magicznego” środka, który sam, bez zbędnego wysiłku, zrobi masę mięśniową.
W dzisiejszych czasach jest naprawdę szeroki wybór suplementów, ale także firm produkujących suplementy.

link

Autor: Andreas Kontokanis
Źródło: http://www.flickr.com
regeneracja

Autor: mporady.pl
Źródło: http://www.mporady.pl
Dobry przykład? Białko olimp whey protein complex, które jest bardzo polecane, doskonale wpływa na prezencję naszej sylwetki. Przyjmowanie suplementów ma swoje zalety i wady. Jak będziemy je dawkować świadomie i tylko najlepsze, takie jak opisane powyżej lub podobne jak Olimp bcaa xplode, to jest szansa na idealne wyniki.
Gorzej jak zaczniemy brać różnorodne produkty z dziwnych źródeł, które faktycznie nie gwarantują rezultatów, co gorsza, mogą jeszcze gorzej wpływać na nasze zdrowie. Na pewno jak się na takie coś decydujemy powinniśmy wiedzieć, dlaczego w sumie chcemy je brać, co dzięki temu zyskujemy. Jak będziemy je brać, bo tak robią wszyscy, a nie będziemy mieć pewnych priorytetów z tym związanych, to nie wyjdzie nam to na dobre.
olimp bcaa xplode

Autor: Fit4Fun
Najistotniejsza jest więc właściwa taktyka i wiedza na ten temat, w takiej sytuacji będziemy mieli pewność, iż suplementacja jest odpowiednia i nam pomoże.

Jest wiele czynników, które zapewniają, że suplementy najlepiej wpływają na naszą kondycję oraz budowę masy mięśniowej, ale powinniśmy być tego świadomi oraz wiedzieć, jakie rezultaty chcemy uzyskać. To sprawia, że suplementacja będzie zaletą, a nie wadą.